Volkswagen Polo 1.2 TDI Trendline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Arkadaşlar Ford Fiesta 1.4 tdci trend aracımı sevmeme rağmen kilometre 145 bine geldiği, ağır bakım zamanı , lastikleri ve frenleri bitik olduğu için iyi paraya ilana koydum.Satılırsa masraflardan kaçmış olurum ve daha düşük kilometrede bir araba alırım dedim. Şansıma çabuk bir şekilde istediğim paralara sattım. Şimdi başlıktan da anlayacağınız üzere Polo düşünüyorum. Polo hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim. Bu arada baktığım polo 2013 model yılı , 1.2 TDI Trendline. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Motor çok sesli, çekiş alt devirler ölü orta ve üst devirler idare eder.Donanim yok, yakıt ve MTV az almak için çok sebep yok ama hoşunuza gidiyorsa alınır.
Dediğim gibi 1.4 tdci 70 hp kullanıyordum. Bu araç 1.2 tdı 75 hp çekiş manasında güç manasında çok bir fark olacağını sanmıyorum. Öğrenciyim çok yol yapıyorum. Yakıt benim için önemli diye özellikle bakıyorum. Motor benzine kıyasla mı çok sesli yoksa dizel motorların yanında mı ekstra sesli?

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Sakın ama sakın alma. Aynı araçtan arkadaşımda var, o paraya sırf 2. el değerini korur diye Clio/İ20/Fiesta'dan birini seçmeyip bunu aldı (Sanki diğerleri korumuyor). Yaklaşık 1 hafta bende kaldı araç. Bir kere boş oğlu boş, turbo devrine kadar gitmiyor sonrası eh işte, sürüşü çok keyifsiz.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
1.2 tdi boşline, 1.5 tdci fiesta boşline, 1.5dci clio sporttourer boşline, 1.3 mjet punto fullline, 1.6mjet bravo boş veya ortaline gibi bir sürü benzer b-c hb kasa dizel araçları fütursuzca araştırıp en sonunda full line 1.3cdti astra h aldım. Kullanırken keyif alıyorum, performans olarak asla 1.3 olduğunu hissettirmiyor yakıt tüketimi harika. Böyle bir araba olmasaydı ne alırdım diye kendime sorduğumda makyajlı 1.3 cdti corsa d cevabını veriyorum

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
1.2 tdi boşline, 1.5 tdci fiesta boşline, 1.5dci clio sporttourer boşline, 1.3 mjet punto fullline, 1.6mjet bravo boş veya ortaline gibi bir sürü benzer b-c hb kasa dizel araçları fütursuzca araştırıp en sonunda full line 1.3cdti astra h aldım. Kullanırken keyif alıyorum, performans olarak asla 1.3 olduğunu hissettirmiyor yakıt tüketimi harika. Böyle bir araba olmasaydı ne alırdım diye kendime sorduğumda makyajlı 1.3 cdti corsa d cevabını veriyorum
Yorumunuz için teşekkürler ancak sürekli git gel yaptığım araçlar içinde Fiesta-Polo var şimdilik c sınıfına geçmeyi düşünmüyorum. Zaten bütçem de yetmiyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım