KAPALI Volkswagen Touareg TDi ve Jeep Grand Cherokee Nasıl Sizce ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
93
45
970
İstanbul
Marka
Opel
Herkese merhaba,
Volkswagen Touareg ve Grand Cherokee ilgimi çeken çok şık araçlar. A4 otomobilimi satıp ikisinden birini almayı düşünüyorum.
2007 model sonrası araçlar hakkında bilgileriniz nelerdir ?
Çoğu forumda araçların elektrik aksanlarında problem çıkardığı yazıyor.
Sizce hangisini almalıyım ? Teşekkürler şimdiden..

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İkiside birbirine yakın araçlar ama 2010 yilindan sonra Jeep bariz ölçüde arazi konusunda ilerledi çünkü ikinci nesil Touareg ilk nesilin aksine arazi ile pek haşır neşir olunacak bir araç değil. Acayip fazla temiz bir araç bulunmadıkça ben ikisinide tavsiye etmem sanayide ustanızla baya içli dişli olmanıza sebebi olabilirler :).

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
93
45
970
İstanbul
Marka
Opel
Cok garip bir cevap olucak biliyorum, gidip araca dunyanin parasini veriyor vergi hesabimi yapiyor diyenler olucak.. malesef jeep 3.0CRD motorlu oldugu icin vergi acisindan suphelerim var. 2011-2012 model almayi dusunuyorum. Vergileri yaklasik 3000-4000bintl arasinda aracin..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Touareg alacaksanız ayarlanabilir havalı süspansiyonlu versiyonunu bulup alabilirseniz alın. Başka hiçbir özelliği için Grand Cherokee'ye tercih edilmez diye düşünüyorum. Çok km yapmış olanları ve yeteneklerinin üstünde arazide zorlanmış olursa ikisi de sanayide ustalarla samimi eder. :) 2. eldeki riskleri genelde bundan oluyor.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Cok garip bir cevap olucak biliyorum, gidip araca dunyanin parasini veriyor vergi hesabimi yapiyor diyenler olucak.. malesef jeep 3.0CRD motorlu oldugu icin vergi acisindan suphelerim var. 2011-2012 model almayi dusunuyorum. Vergileri yaklasik 3000-4000bintl arasinda aracin..
toureng de çok farklı değil. Vergi tarafından araçlar kafa kafaya burda sizin ne istediğiniz öne çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım