KAPALI Volvo S80 Fikir Alışverişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazarcan123

Senkromeççi
22 Tem 2018
3
2
95
Herkese iyi akşamlar ,

Bir araç hakkında görüş ve yorumlarınızı almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ,

Soracağım araç , Volvo S80 2015 1.6 almayı düşünüyorum yorum ve görüşleriniz doğrultusunda ve de etrafa sorarak bir karar alacağım sizce artıları ve eksikleri nelerdir .

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Tek eksik; ağırlık ve cüssenin yanına yakışmayan 1.6 dizel, bu da ülkemizin bir gerçeği maalesef. Aracın geri kalan kısımlarda bir eksiği olduğunu düşünmüyorum. Konfor, donanım ve özellikle de güvenlik konusunda sınıfı gereği üst düzey diyebileceğim bir araç.

@SwedishMetal Volvo konusunda daha detaylı bilgi verebilir bize :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
@Bedirhan yorumunuz için teşekkür ederim gönül isterdiki böyle üst segment bir arabaya 2.0 motor olsun ama dediğiniz gibi ülkemiz şartlarında biraz zorlanmak normal .
Uzun yolda yeterli gelecektir aslında ama biraz performans düşündüğümüzde arkadaşımın D2 V60'ından biliyorum ara hızlanmalarda sollamalarda araç ben kiloluyum diyor :D Ağır ağır çıkıyor yüksek hızlara (düzde 190-95 rampa aşağı 200-210 :D) ama o hızlarda verdiği güven ve konfor ile o eksiğini kapatıyor bir nebze.
Bütçe ve isteklerinizi belirtirseniz arkadaşlarla beraber farklı alternatifler hakkında da fikir alışverişinde bulunabiliriz.

hazarcan123

Senkromeççi
22 Tem 2018
3
2
95
@Bedirhan yorumlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim tekrardan şu sıralar sadece düşünme aşamasındayım en kısa sürede almak istiyorum :) ileri ki bir tarihte umarım bu konu hakkında konuşabiliriz iyi akşamlar..

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Hocam Ben şahsen S80 alıcak olsam D2 almam. Niye ? Çünkü o kadar cüsse ye 1.6 dizel 115 beygir motor çok çok az geliyor. S60'a bile aynı motor ağır gelirken S80 deki halini az çok tahmin edebiliyorum. Size tavsiyem imkanınız varsa 2011-2012 D3 S80 almanız veya 2015 olacaksa eğer 2.0 D4 8 ileri vitesli bir S80 almanız yönünde olacaktır.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Herkese iyi akşamlar ,

Bir araç hakkında görüş ve yorumlarınızı almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ,

Soracağım araç , Volvo S80 2015 1.6 almayı düşünüyorum yorum ve görüşleriniz doğrultusunda ve de etrafa sorarak bir karar alacağım sizce artıları ve eksikleri nelerdir .
Yaş evlilik çocuk durumları nasıl, ne amaçla kullanacaksınız biraz açar mısınız? Zira sorduğunuz araç baya büyük bir araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım