AÇIK Volvo sürücü ekran hatası

Emre Aktas

Emre Aktaş
Profesör
90
24
Marka
Volkswagen
Merhaba, 2020 model Volvo V90 sahibiyiz. Araç ile normal seyir halinde giderken sürücü ekranı birden arızalandı, hiçbir şey gözükmüyor. Bugün servise bıraktım 43.000 TL fiyat istiyorlar. :) Araç sürekli servis bakımlı iyi niyet garantisi vs faydalanması lazım fakat bu şekilde fiyat verdiler. Daha önceden başına gelen yardımcı olabilecek var mı, yabancı forumlardan okuduğumda ekran konnektörleri ile ilgili hatadan bahsettiler. Başına gelen veya servis önerisi olan var ise bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekran görüntüsü bu şekilde

IMG_2453.jpeg

İstanbul'da mı ikamet ediyorsunuz?
Otomol Maslak'ı öneririm. Oraya bir götürün. Sanayiye yakın olması sebebiyle de sanayi tarafında yardımcı olabilecekleri birilerine gönderirler sizi.
Önceden Volvo V40 CC aracımın asıl anahtarını çaldırmıştım. Otomol'e gidiyordum bakımlara anlattım durumu. 2018 senesinde 3000 Usd fiyat çıkarmışlardı. Sanayide tanıdıklarına yönlendirdiler beni, 1000TL'ye halletmiştim.

Son düzenleme:
İstanbul'da mı ikamet ediyorsunuz?
Otomol Maslak'ı öneririm. Oraya bir götürün. Sanayiye yakın olması sebebiyle de sanayi tarafında yardımcı olabilecekleri birilerine gönderirler sizi.
Evet İstanbul da oturuyorum. Volcar a götürdüm 43.000 tl değişim için fiyat verdiler bakıyorum diğer servisleri de araştırıyorum. Teşekkürler 🙏🏼

Evet İstanbul da oturuyorum. Volcar a götürdüm 43.000 tl değişim için fiyat verdiler bakıyorum diğer servisleri de araştırıyorum. Teşekkürler 🙏🏼

Volcar'ın Allah belasını versin hocam.
Cam tavanın perdesi bozulduğunda 2018 yılında 30.000TL fiyat çıkardılar bana.
Otomol ücretsiz değişim yapmıştı.
Maslak Otomol'e bir gidin.

Konnektör temassızlığı gibi gözüküyor. Ekran içten kırılsa çizgilerin bu kadar kusursuz olacağını zannetmiyorum.

Bilgim yok ama İstanbul'da bunu çok güzel yapacak yetenekli insanlar var. Dünyayı kirletme bahanesine elektrik otomobilleri dayatan üreticilerin bir kablo sorunundan onarıma gitmeyip bütün ekranı değiştirip atık oluşturmasına da insanlar bir şey demeli. Bence çok uyguna halledersiniz diye düşünüyorum.