Vw Passat 1.4 TSİ 150 ACT DSG test yazım

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Fiyatı fazla şişmiş. SuperB yanında bedava kalıyor. O kadar fiyat farkına sebep olan ne ? Benzer donanımlar SuperB' in Prestige donanımında verilmiyor mu ? Yoksa SuperB' de Passat' a göre opsiyon eksiğimi var ?

Mondeo cephesine bakarsak 1.5 160hp A/T Titanium donanım üstüne listede ne kadar opsiyon varsa ekleyerek 153.000 liste fiyatına denk geliyor.

Elinize sağlık, fiyat araştırmaktan yazının çoğunu okuyamadım ama. :D

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Araçta 20 bin TL lik opsiyon var fiyat o yüzden sisik. 280 beygir superb bakardım bende. Superb ile aralarında bariz donanım farkı var belirttiğim gibi 20 bi TL ile hemen her opsiyon var.

Son düzenleme:

AdamOpel

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
34
20
595
Test yazınızı çok beğendim elinize sağlık. Takıldığım tek bir detay var 1.4 150 lik dsg golf 8-8.5 ile gezerken kendisinden 100 kilo daha ağır passat nasıl 7.5 ile geziyor onu anlamadım.
Fiyatı tartışmaya gerek superb ve insignia bu fiyatlara satılırken konfor ve yalıtım eksiği olan bir niye bu kadar para verilir anlamıyorum. Üzerindeki opsiyonlarla araba anca adam edilmiş.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@AdamOpel ne yalan söyleyeyim bende çok şaşırıyorum ve anlam veremiyorum. Hiç kimse inanmıyor. Artık yol bilgisayarı bozuk diye düşünmeye başladım. İşin şakası bir yana gerçekten az yakıyor. Daha geçen eskişehir istanbul arası yol yaptık zorlamadan orda da 6.0 yaktı. Üsküdar maltepe arasında ise 7.5 yaktı.

AdamOpel

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
34
20
595
@AdamOpel ne yalan söyleyeyim bende çok şaşırıyorum ve anlam veremiyorum. Hiç kimse inanmıyor. Artık yol bilgisayarı bozuk diye düşünmeye başladım. İşin şakası bir yana gerçekten az yakıyor. Daha geçen eskişehir istanbul arası yol yaptık zorlamadan orda da 6.0 yaktı. Üsküdar maltepe arasında ise 7.5 yaktı.
uzun yolda 6 lt yakar bu arada üsküdar-maltepe arası trafik sakinse 7.5-8 lerle gezer. Benim tahminim max 9 olurdu.

B

BilginGokay

Ziyaretçi
Bu yazıyı başka bir mecrada da paylaştınız galiba o zaman okumuştum :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bence etmez. Dod.com da 2. el full donanım 2016 model A4 aynı para hemde aynı motor ile ben kesinlikle A4'ü tercih ederdim.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Start stop sistemi sayesinde trafik sıkışsa bilke en fazla 8.5 9 gördük. Onuda bayramın hemen öncesi istanbul dışına çıkmaya çalışırken gördük.

Ali.

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
10
9
595
test güzel olmuş. arkadaşlar yazmışlar zaten. bence de tercih edilecek bir araç değil

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım