VW T-Roc Start Stop Devreye Girmiyor

theemert

Asfalt Kurutucu
16 Mar 2017
10
1
595
Araçta start stop off modda olmamasına rağmen start stop devreye girmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Klima kapalı ve emniyet kemeri takılı olmasına rağmen.
Araç: VW T-roc

Ekli dosyalar

• IMG_1273.jpg
    IMG_1273.jpg
    784.8 KB · Görüntüleme: 0

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bu havalarda hem de aracın sıcaklığını da düşünürsek geriye üç seçenek kalıyor. Frene yeteri kadar basıyorsanız ama yine de girmiyorsa akü kaynaklı veya yazılım kaynaklı bir sorun vardır. Sorun aracınıza özgü mü yoksa farklı T-Roc'larda (veya VAG bünyesindeki araçlarda) görülüyor mu onu araştırmanız sonuç almanız açısından yararlı olur. Şkoda'da yazılım kaynaklı sorunlar yaşandığını farklı kişilerden duydum hatta teyit edebilecek birinden de doğruladım. Bayiye gidip yazılımla ilgili danışabilirsiniz.

theemert

Asfalt Kurutucu
16 Mar 2017
10
1
595
Bu havalarda hem de aracın sıcaklığını da düşünürsek geriye üç seçenek kalıyor. Frene yeteri kadar basıyorsanız ama yine de girmiyorsa akü kaynaklı veya yazılım kaynaklı bir sorun vardır. Sorun aracınıza özgü mü yoksa farklı T-Roc'larda (veya VAG bünyesindeki araçlarda) görülüyor mu onu araştırmanız sonuç almanız açısından yararlı olur. Şkoda'da yazılım kaynaklı sorunlar yaşandığını farklı kişilerden duydum hatta teyit edebilecek birinden de doğruladım. Bayiye gidip yazılımla ilgili danışabilirsiniz.
Bu sorunla son iki üç gündür karşılaşıyorum. Öncesinde sorunsuz çalışıyordu.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Car menüsüne aracın neden s&s sisteminin çalışmadığını gösteren bilgi ekranı var. Ordan bakabilirsiniz. Bizim aracımızda akü son demlerindeyken çalışmıyordu, aracın enerji ihtiyacı için çalışması gerekir tarzı bir şey yazıyordu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım