KAPALI w204 nasıldır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burningashes

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
46
44
595
selamlar arkadaşlar. mercedes c180 w204 nasıldır? kronik bir sorunu var mıdır? turbolu olan 156 hp lik motorla kompresor olan eski kasa versiyonlarının tüketim performans ses olarak ne gibi farkları vardır? araç konforlu mudur?

kullananların, bilenlerin bilgi paylaşımı yapmasını rica ediyorum. saygılar.

ardaserin

Profesör
19 Eyl 2016
246
669
1,835
29
İstanbul
teker teker cevaplamam gerekirse
c180 w204 nasıldır?
- yakışıklı
kronik bir sorunu var mıdır?
- yok
turbolu olan 156 hp lik motorla kompresör olan eski kasa versiyonlarının tüketim performans ses olarak ne gibi farkları vardır?
- kompresörlü modeller çok yakar gitmez. içerde kompresör sesini çok duyuyorsunuz.
araç konforlu mudur?
- konforlu

burningashes

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
46
44
595
teker teker cevaplamam gerekirse
c180 w204 nasıldır?
- yakışıklı
kronik bir sorunu var mıdır?
- yok
turbolu olan 156 hp lik motorla kompresör olan eski kasa versiyonlarının tüketim performans ses olarak ne gibi farkları vardır?
- kompresörlü modeller çok yakar gitmez. içerde kompresör sesini çok duyuyorsunuz.
araç konforlu mudur?
- konforlu
bu 156 lık motorlarda eski tip 5 ileri var mı? yoksa hepsi 7 ileri mi? 5 ileri varsa nasıldır tırt mı? :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kesinlikle çok sağlam, çok kaliteli. S serisi gibi uç modelleri saymazsak son yıllarda W212 ile birlikte Mercedes'in Mercedes gibi ürettiği son arabalar diyebilirim. Nerede görsem iç geçiririm. :)

delicavus

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
16
15
595
Konforlu ve kaliteli. Görebildiğim tek sıkıntısı biraz dengesiz. Arkası çok ani geliyor ve korkutuyor insanı.

Kardeşime katılıyorum, aslında dengesiden ziyade kolay kolay arkayı bırakmaz ama bıraktıktan sonra " ne oluyor lan " dedirtir adama.
Yanlamak isteseniz arkayı koparmak için çok uğraşırsınız kolay kolay gelmez.

Ama özellikle 2012 ortalarında satışa sunulan 1.6lt 156hp CGİ makinalar çok eğlenceli hiç bir kronik problemi olmayan 150.000 km aracım olmasına rağmen hiç bir masraf yaptırmayan makinalar. İnanıyorum ki bi 150.000 km daha yaparım.
Fakat aynı araçtan erkek kardeşimde var 45.000km de şans eseri elektrikli direksiyon arızası verdi. Servis 4.000 Euro fiyat çıkardı, oda iyi niyet indirimi ile beraber. (Tabiki serviste yaptırmadık) Topkapı/Merter sanayiide 1100 liraya yeni motor taktırdık.

Onun haricinde hiç bir problem çıkmadı. Bu arıza olayı maalesef biraz şans işi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım