WV AMAROK 3.0 V6 AVENTURA

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
bu arabayı teste alıncaya kadar arabayı satarlar. bosuna verılıyormus gıbıme gelıyor . acılen bır cozum bulunmalı.proje fıkrı guzel ıcraat cok yavas.
Amarok teste aldılar zaten abi. Aventura'nın tek farkı donanım zaten. Elektrikli deri koltuklar falan geliyor bu donanım ile.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Amarok teste aldılar zaten abi. Aventura'nın tek farkı donanım zaten. Elektrikli deri koltuklar falan geliyor bu donanım ile.
teste aldılarsa sıkıntı yok. gercı mazda 6 nın makyajlısını teste alıp yazmaya tenezzul etmemıslerdı. anlıyorum arada muazzam fark yoktur belkıde ama ben ornegın cogu testı ızlerken almayacak veya begenmıyorsam bıle genede sohbet muhabbete guler yuzlerıne ızlıyorum destek verıyorum.sonra yarın obur gun mazda hanı makyajlı testı nerede deyıp araba vermezse sasırmam.
ya sınanla and ı gercekten cok sevıyorum ama gecen bırı yazmıs test edın aracımı kı bence goz onunde bulundurulması gereken bır marka model ıdı ona ragmen aradan 1.5 ay gecmıs adam aracı satmıs bosverın dıyor. oburu gelıyor kıa sını teste vermek ıstemıs
( nıssan cube benzerı olan ) 2 ay oldu olacak ben mı teste koyayım ılla demıs. anlıyoruz bazı seyler olması gerektıgı gıbı yurumuyor ve yerımden oturup konusmak kolayda sız yardım ıstedınız de bızmı yardım etmedık ?

Son düzenleme:

1.SENCER

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
4
23
545
44
YALOVA
Çok yavaş gidiyo malesef ellerinde parça yok üretilip gelmesi 8 ay dediler :) Türkiye'de zor bu işler

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
@1.SENCER aracınızı güle güle kullanın :) V6'yı teste almış olsak da ileride karşılaştırmalar için sizinkini de çekmek isteriz elbette.

teste aldılarsa sıkıntı yok. gercı mazda 6 nın makyajlısını teste alıp yazmaya tenezzul etmemıslerdı. anlıyorum arada muazzam fark yoktur belkıde ama ben ornegın cogu testı ızlerken almayacak veya begenmıyorsam bıle genede sohbet muhabbete guler yuzlerıne ızlıyorum destek verıyorum.sonra yarın obur gun mazda hanı makyajlı testı nerede deyıp araba vermezse sasırmam.
ya sınanla and ı gercekten cok sevıyorum ama gecen bırı yazmıs test edın aracımı kı bence goz onunde bulundurulması gereken bır marka model ıdı ona ragmen aradan 1.5 ay gecmıs adam aracı satmıs bosverın dıyor. oburu gelıyor kıa sını teste vermek ıstemıs
( nıssan cube benzerı olan ) 2 ay oldu olacak ben mı teste koyayım ılla demıs. anlıyoruz bazı seyler olması gerektıgı gıbı yurumuyor ve yerımden oturup konusmak kolayda sız yardım ıstedınız de bızmı yardım etmedık ?

Bu konuda açıklama yapmıştım ama gözden kaçtı sanırım: https://www.otopark.com/forum/threads/2-el-testleri.2769/

Makyajlı Mazda6 hiçbir zaman teste gelmedi. Soul sahibine sabah mesaj atıldı. Bu projeye başlarken de takipçilerimize şu süre zarfında aracınızı teste alacağız şeklinde bir taahhüdümüz olmadı.

Araç sahiplerini provoke eden ve ekibin motivasyonunu düşüren bu tür mesajların sürdürülmemesini rica ediyorum, yaklaşımınızın kimseye faydası yok çünkü.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
@1.SENCER aracınızı güle güle kullanın :) V6'yı teste almış olsak da ileride karşılaştırmalar için sizinkini de çekmek isteriz elbette.

Bu konuda açıklama yapmıştım ama gözden kaçtı sanırım: https://www.otopark.com/forum/threads/2-el-testleri.2769/

Makyajlı Mazda6 hiçbir zaman teste gelmedi. Soul sahibine sabah mesaj atıldı. Bu projeye başlarken de takipçilerimize şu süre zarfında aracınızı teste alacağız şeklinde bir taahhüdümüz olmadı.

Araç sahiplerini provoke eden ve ekibin motivasyonunu düşüren bu tür mesajların sürdürülmemesini rica ediyorum, yaklaşımınızın kimseye faydası yok çünkü.
anladim daha dikkat ederim tesekkurler @and . ben mazda 6 icin soru soran arkadasa sinan testine gittim ve fikirlerim budur budur seklinde beyan edince bende ondan yola cikarak boyle demistim bahsettigim link budur : https://www.otopark.com/forum/threads/mazda-6-almak-üzereyim.2545/page-9#post-44203 her ne olursa olsun otoparkin kotulugunu istemeyecegim ortada . daha dikkat ederim.

Son düzenleme:

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
İspanya'da G-vectoring ile alakalı bir lansmanda sürmüştü, biliyorsunuz yurtdışı kullanım ve çekim imkanlarımız kısıtlı oluyor. Öte yandan çekeceğimiz araçları ve içerikleri belli bir süzgeçten geçirmek durumundayız takdir edersiniz.

Elbette iyi niyetinizden kuşkum yok, sadece zaman zaman bir iletişim kopukluğu oluyor. İşimizle alakalı kafanızdaki soru ya da beklentileri direkt bana yazın, hepsini okuyor ve cevaplıyorum.

Sevgiler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım