Yaramazlık yapmak herkesin hakkı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Benim BMW'den iyi yanlıyor. Benim ayı arkayı atana kadar bir ömür geçiyor 2 tona yakın olunca.

caesar34

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
20
66
635
27
İzmir
Mekanik el frenide olmasa bir bok olmaz lineadan zaten :) Gerçi ağırlık transferiylede yanlıyor yol tutuş sıfır...

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Tüp yok mu? Diğer konudaki mesajı gördüm yakıttan yakınmışsınız baya :D

Sence biraz ayıp olmaz mı tüp? :D İşin ilginç kısmı, evdeki arabadan biri hiç yakmıyor, diğeri hayvan gibi yakıyor. Ortalaması yine iki arabalı bi ailenin yakıtına denk geliyor zaten. Daha düşük olabilir mi olur tabi ama araba zevk meselesi biraz da. İnsanı mutlu eden bir şey gazlamak (adam akıllı tabi, milletin canını tehlikeye atmadan). Mutluluk veren başka aktivitelere para vermek yerine benzine veriyosun.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sence biraz ayıp olmaz mı tüp? :D İşin ilginç kısmı, evdeki arabadan biri hiç yakmıyor, diğeri hayvan gibi yakıyor. Ortalaması yine iki arabalı bi ailenin yakıtına denk geliyor zaten. Daha düşük olabilir mi olur tabi ama araba zevk meselesi biraz da. İnsanı mutlu eden bir şey gazlamak (adam akıllı tabi, milletin canını tehlikeye atmadan). Mutluluk veren başka aktivitelere para vermek yerine benzine veriyosun.
E60 520d var tanıdıkta 9 litre ile geziyor.Sizin hayvan da yaksın yav:D

Garavel Usta

Profesör
8 Eyl 2016
100
119
1,185

olur tabi, ben de lpgye karşıyım ama tüplü E60 525i gördüm bi yerde aklıma geldi ondan sordum :D bir petrolhead'e yakışmaz zaten haklısınız hocam. bişey dememişim farzedin :D aynı şekilde düşünüyoruz, bana da kızarlar kendinden çok arabaya harcıyosun diye :D helali hoş olsun yaksın :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bizim servis şoförü kaldırımdan gidip kaldırımda yürüyen kadına çekilsene abllaaaaaa yolu gapatiyon demiş adam. Bektaş reyiz hiç acımaz basar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım