HABER Yeni A Serisi'nin iç mekan fotoğrafları paylaşıldı

sergensatir

Asfalt Kurutucu
22 Ağu 2017
107
62
735
Mercedes-Benz’in 2018’de piyasaya çıkacak olan yeni A Serisi’nin iç mekan fotoğrafları paylaşıldı. Alman marka yeni A Serisi’nin iç mekandaki modern lüks algısını baştan yaratacağını söylüyor.

İç mekan sınıfının şu ana kadarki en iyisi

Daimler AG Tasarım Müdürü Gorden Wagener, “Yeni A Sınıfı, saflığa dayalı tasarım felsefemizin bir sonraki aşamasını bünyesinde barındırıyor ve yeni bir tasarım çağını başlatma potansiyeline sahip.” diyor. “İç mekan daha önce bu sınıfta erişilememiş modern bir lükse sahip ve kullanıcı arayüzünü dijital çağa taşıyor.”

Yeni A Serisi’nin iç mekanı kontrol düğmeleri ve ekranları bakımından gerçekten de sınıfında eşsiz. Kokpitte standart olarak bulunan geniş ekranlar konsoldan çıkıntı olarak duruyor.

Yeni A Serisi aynı zamanda daha üst Mercedes Benz modellerinden de nasibini almış. Çok işlevli direksiyon S Serisi‘nden geliyor. Aynı şekilde çok yönlü ön koltuklar da klima ve masaj fonksiyonu yönünden daha üst modellerden geliyor.

İç mekan selefine göre oldukça ferahlamış. Görüş açıları iyileştirilmiş. Arka koltuklardaki diz mesafesi 36 mm, baş mesafesi ise 8 mm arttırılmış.

Arka koltuklara daha kolay erişim ise yeni A Serisi’nin diğer avantajlarından biri. Bagaj bölümü aile ve eğlence amaçlı kullanım için eskisine göre daha uygun. 29 litre büyüyen 370 litrelik bagaj hacmi Golf‘e çok yakın bir değer sunuyor. Görüş açıları da %10 oranında iyileştirilmiş.

1 arasında 10

Read the whole post here.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,253
45,856
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu emanet duran dijital ekranlara hala daha tam olarak alışmamış olsam da ben beğendim. Özellikle havalandırma ızgaralarına bayıldım.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
İçinin değişmesi güzel ama havalandırma ızgaralarını hiç beğenmedim. Audi'deki ızgaralara benzetmeye çalışmışlar ama çok göze batıyor. Direksiyon kumandaları da çok abartılı.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Havalandırma ızgaraları E coupe'den alıntı
Ekranlar standart geliyor yazıyor. Çıtayı yukarı taşımışlar

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,545
2,722
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Direksiyon simidi, deri işçiliği ve muazzam ekranlar...

Bir Hayaller-Hayatlar arabam daha oldu. :)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
A serisini sevmesem de yeni iç mekanı çok şık ve kaliteli duruyor fakat dijital ekranların yerine analog gostergeyi tercih ederdim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arabanın her şeyini beğendim de, bir tek direksiyon simidi hoşuma gitmedi. Kumandaları direksiyonun sağ&sol kollarına çok fazla doldurmuşlar. O da hem kafa karıştırıp göz yoran kalabalığa, hem de o iki kolun orantısız şekilde kalınlaşmasına neden olmuş. Kia'da, Mazda'da filan vardı. Onlar bu hatayı görüp makyajlarla düzeltme yoluna giderlerken Mercedes'in aynı hatayı yapması kötü olmuş. Onun dışında iç mekan bence kusursuz. Geriye sadece sürüşü deneyimlemek kalıyor.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
A180 1.0 benzinli 115 beygir sunroofsuz donanımını şimdiden görebiliyorum :d

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Arabanın her şeyini beğendim de, bir tek direksiyon simidi hoşuma gitmedi. Kumandaları direksiyonun sağ&sol kollarına çok fazla doldurmuşlar. O da hem kafa karıştırıp göz yoran kalabalığa, hem de o iki kolun orantısız şekilde kalınlaşmasına neden olmuş. Kia'da, Mazda'da filan vardı. Onlar bu hatayı görüp makyajlarla düzeltme yoluna giderlerken Mercedes'in aynı hatayı yapması kötü olmuş. Onun dışında iç mekan bence kusursuz. Geriye sadece sürüşü deneyimlemek kalıyor.

Yeni S kasanin direksiyonu da boyle

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım