Yeni Civic Ne Zaman Satışa Sunulacak ? Alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Ben bu japonları geleneklerine geçmişlerine bağlı insanlar diye bilirdim. Yahu şu tasarımcı elini vicdanına koyup bir FD6'ya baksın bir de şuna.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
175' lik turboya Lpg uygulanabiliyor mu acaba ?

Ayrıca 175 beygir ciddi bir değer. Sedanda da veriliyor bildiğim kadarıyla, rakibi var mı peki ?

ZETEC SE

Asfalt Kurutucu
7 Eyl 2016
24
23
595
175' lik turboya Lpg uygulanabiliyor mu acaba ?

Ayrıca 175 beygir ciddi bir değer. Sedanda da veriliyor bildiğim kadarıyla, rakibi var mı peki ?
Focus 3 1.6 Ecoboost 182bg vardı tutmadı, makyajla çektiler güncel olarak yok biliyorum.
Ha bunuda merakta etmeyin açıkcası çok yakacak, turboya lpg olmayacak, dolayısıyla satmayacak çekecekler, 1.6 ivtec lpg devam.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Focus 3 1.6 Ecoboost 182bg vardı tutmadı, makyajla çektiler güncel olarak yok biliyorum.
Ha bunuda merakta etmeyin açıkcası çok yakacak, turboya lpg olmayacak, dolayısıyla satmayacak çekecekler, 1.6 ivtec lpg devam.
Umarım 175' likte ona özel aksesuarlar yoktur. Varsa eğer ortalık, dışı 175' liğe benzetilmeye çalışılıp becerilemeyen tüplü Civiclerle dolacak. :D
Honda tayfası arasında bir güruh var ki, gözden kan getiren araçlar ortaya çıkarıyorlar. Acayip bodykitler, stickerler, jantlar falan. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım