Yeni Honda Accord

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2018-Honda-Accord-1.jpg

Civicte kullanılan 1.5t motor da kullanılacağı söyleniyor. Ayrıca Typer da kullanılan 2.0t motor da olacakmış ve bunu 10 ileri otomatik vites ile kullanacaklarmış önden çeker bir arabada bir ilkmiş. Yeni nesil hybrid motorlarda olacakmış ama o motorlar hakkında herhangi bir bilgi yok. Elimdeki bilgiler maalesef bu kadar.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
1,5t motor accord mantıksız geliyor bana bilemiyorum, accord yıllardır civic'in üstünde yer almıştır hem motor hem konfor donanım vs bakımından. Ama sırf vergi diye 1,5 getirirlerse ayıp ederler. Gelsin 2.0 olanı işte 3-5 sene sonra 2nci ele düşünce alırız belki :D
Bir de tüp taktın mı çok temiz iş aga ama önemli olan şuan piyasasının oluşması 3-5 sene sonra yedek parça vs sıkıntısı çekiliyor yav. Örnek olarak biz yani Rav4 var ama yedek parça yok mesela. O kötü oluyor.

golf5gti

Asfalt Kurutucu
11 Kas 2016
12
52
635
40
10 sene sonra belki ikinci eli alınır. Çok kemikli diri arabalar bende 2005 modeli vardı hala unutamıyorum

candiyebilirler

Profesör
16 Eki 2016
138
435
1,885
İstanbul
Marka
Seat
Civic 1.5 Turbo geldiğinde Altunizade'de Ayışığı Bayisine gitmiştim. Orada yanlış hatırlamıyorsam görevli kişi Accord'un gelmeyeceğini söylemişti. Şimdi şartlar, planlar vs değişti mi bilemiyorum..

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Honda; Accord u getirmeyi bırakana kadar iyi sattı diye biliyorum.Trafikte de görüyorum. 1.5 turbo gelirse ciddili satar.Mazda 6,yeni kasa avensis dolduramadı Japoncu babaların d segmenti arayışını

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Civic 1.5 Turbo geldiğinde Altunizade'de Ayışığı Bayisine gitmiştim. Orada yanlış hatırlamıyorsam görevli kişi Accord'un gelmeyeceğini söylemişti. Şimdi şartlar, planlar vs değişti mi bilemiyorum..
Gelmemesinin en büyük sebebi vergi sistemimize uygun motoru yoktu ama yeni gelecekte 1.5t olacağı söyleniyor bakalım ne olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım