Yeni Honda Civic Lansman İncelemesi ve Test Sürüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni Honda Civic'i görmek için @cnkakyz @cingoz debriyaj ve ben deniz @MertEren lansmana gittik. Test sürüşü yaptık ve showroomda inceledik. Buyrun bu da videomuz iyi seyirler.

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Gerçekten zevkli bir gündü. Burdan sonra Altunizade'deki Volvo bayisine gittik ve oradaki araçları V-Log tarzında inceledik. Sizin kafanızdan insanlarla bir gün geçirmek gerçekten çok hoş. İleriki günlerde Volvo videosu da yayında olacak. Onu da buraya koyarız zaten.
Herkese ESP'siz günler.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Gerçekten zevkli bir gündü. Burdan sonra Altunizade'deki Volvo bayisine gittik ve oradaki araçları V-Log tarzında inceledik. Sizin kafanızdan insanlarla bir gün geçirmek gerçekten çok hoş. İleriki günlerde Volvo videosu da yayında olacak. Onu da buraya koyarız zaten.
Herkese ESP'siz günler.
Aynen panpa güzel bir gün geçirdik. Yine yapmak lazım.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Elinize dilinize sağlık güzel video olmuş ekran olayi kötü olmuş bence bagaj olayida sacma bence

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Koltuk yatırma sıkıntısız bence bagaj açma tuşu olmaması sıkıntılı
Adam koltuğu yatıracak bagaja gidiyor sonra tekrar koktuğa gidiyor yatırıyor sonra arkaya gidip eşyaları yüklüyor. Bagaj tuşunun olmaması gerçekten sıkıntı gibi gözüksede bence çok bir sıkıntı yok neden mi?
Çünkü elinde anahtar varsa direk açarsın zaten anahtar yoksa şöför koltuğumda biri vardır iki kere tıklatırsın kapağa açarlar:) :) ama tabi ki bir tuş koysalar bunların hiç birine gerek kalmayacak. Ama belki sanayide falan taktırılabilir. Eğer taktırılırsa ben taktırırdım.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Adam koltuğu yatıracak bagaja gidiyor sonra tekrar koktuğa gidiyor yatırıyor sonra arkaya gidip eşyaları yüklüyor. Bagaj tuşunun olmaması gerçekten sıkıntı gibi gözüksede bence çok bir sıkıntı yok neden mi?
Çünkü elinde anahtar varsa direk açarsın zaten anahtar yoksa şöför koltuğumda biri vardır iki kere tıklatırsın kapağa açarlar:) :) ama tabi ki bir tuş koysalar bunların hiç birine gerek kalmayacak. Ama belki sanayide falan taktırılabilir. Eğer taktırılırsa ben taktırırdım.
Bence çok mantıklı neden mi zaten koltuğu yatıracak birisi uzun bir eşya koyacaktır. Bagajdaki kolu çektiğinde koltuklar serbest kalıyor. Koyacağın eşyayı oradan direk yüklersin. Sonuçta koltuk serbest eşya ile bagajdan koltuğu itmiş olacaksın ve koltuk yatacak. İçeriyle hiç uğraşmayacaksın.

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Bence çok mantıklı neden mi zaten koltuğu yatıracak birisi uzun bir eşya koyacaktır. Bagajdaki kolu çektiğinde koltuklar serbest kalıyor. Koyacağın eşyayı oradan direk yüklersin. Sonuçta koltuk serbest eşya ile bagajdan koltuğu itmiş olacaksın ve koltuk yatacak. İçeriyle hiç uğraşmayacaksın.
Bu bakış açısını beğendim. Fakat koyacağımız cisimle koltuğu ittirmek koltuğa zarar vermez mi? Hem de Honda mühendislerinin bunu düşündüğünü sanmıyorum. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım