KAPALI Yeni honda civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kahraman61

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
11
2
645
37
İstanbul
Arkadaşlar yeni motor 174 veya 182 gb olacağı söyleniyor ve rs versiyonu ile gelecekmiş. Rs versiyonunun diğer donanım seçeneklerinden hangisine denk gelir. Premium, Elegance, Executive donanım seçeneklerinin daha altında mı yer alır yoksa üstünde mi. Bu konuda fikri olan var mı?

zeckakan

Asfalt Kurutucu
9 Eki 2016
12
4
595
Dün test Sürüşü yaptım. CVT sanziman kullanılmış vites gecisleri gayet iyi geldi ama executive almiyorsaniz diğerlerinde dokunmatik ekran yok. Arka tarafta bas ve diz mesafesi oldukca iyi geldi ama malesef artik 3.kişi (rahatca) oturamaycak cunku şaft tuneli geri gelmiş. O efsanevi ön konsoldan ve göstergelerden hiç iz yok ön konsol da cok sade geldi bana.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Dün test Sürüşü yaptım. CVT sanziman kullanılmış vites gecisleri gayet iyi geldi ama executive almiyorsaniz diğerlerinde dokunmatik ekran yok. Arka tarafta bas ve diz mesafesi oldukca iyi geldi ama malesef artik 3.kişi (rahatca) oturamaycak cunku şaft tuneli geri gelmiş. O efsanevi ön konsoldan ve göstergelerden hiç iz yok ön konsol da cok sade geldi bana.
Dokunmatik olmaması saçma geldi trendline poloda bile var

kahraman61

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
11
2
645
37
İstanbul
Dün aracı bende inceledim test sürüşü de yaptık. İzlenimlerimi özet olarak paylaşmak isterim. Japon aracı olarak avrupalı araçlara yaklaşmış ancak yinede yarım tık gerisinde sanki. Arkaya havalandırma menfezi konulmamış. Bagaj malzemesi çok ince ve kötü görünüyor. Kaput ile çamurluğun birleştiği aradan güneş girdiğinde kaput içi parçaları epey belli oluyordu :) Birde Premium ve Elegance donanımlarda olan küçük ekranı dokunmatik diye hatırlıyorum. Showroom daki kumaş koltuklu aracın koltuk yan desteğinin süngeri çökmüş. Yol sesi ve kokpit malzeme kalitesi olarak sınıf standartları yakalanmış. Dokunmatik ekran iyi çalışıyor. Arkası gerçekten sınıfının ötesinde genişliğe sahip çok iyiydi ancak baş mesafesi kısıtlı 1.80 limit sanki. Saklama gözleri gayet yeterli koçak içi zaten epey geniş. Elektrikli koltuk yok. Arkaya iniş binişlerde kafa tavana çarpıyor. Led farlar ile selektör yapmak çok keyifli olacak gibi görünüyor taramalı tüfek etkisi var. Premium ve Elegance donanımlarında bagaj dışarıdan açılmıyor.

Son düzenleme:

zeckakan

Asfalt Kurutucu
9 Eki 2016
12
4
595
Dün aracı bende inceledim test sürüşü de yaptık. İzlenimlerimi özet olarak paylaşmak isterim. Japon aracı olarak avrupalı araçlara yaklaşmış ancak yinede yarım tık gerisinde sanki. Arkaya havalandırma menfezi konulmamış. Bagaj malzemesi çok ince ve kötü görünüyor. Kaput ile çamurluğun birleştiği aradan güneş girdiğinde kaput içi parçaları epey belli oluyordu :) Birde Premium ve Elegance donanımlarda olan küçük ekranı dokunmatik diye hatırlıyorum. Showroom daki kumaş koltuklu aracın koltuk yan desteğinin süngeri çökmüş. Yol sesi ve kokpit malzeme kalitesi olarak sınıf standartları yakalanmış. Dokunmatik ekran iyi çalışıyor. Arkası gerçekten sınıfının ötesinde genişliğe sahip çok iyiydi ancak baş mesafesi kısıtlı 1.80 limit sanki. Saklama gözleri gayet yeterli koçak içi zaten epey geniş. Elektrikli koltuk yok. Arkaya iniş binişlerde kafa tavana çarpıyor. Led farlar ile selektör yapmak çok keyifli olacak gibi görünüyor taramalı tüfek etkisi var. Premium ve Elegance donanımlarında bagaj dışarıdan açılmıyor.
Küçük ekran dokunmatik değil hocam. Hatta test Sürüşü yaparken ekran içeriğinde neler var bakmak istedim ama yetkili dokunmatik değil malesef dediğinde şok oldum. Ekran altındaki yuvarlak düğme ile işlem yapılabiliyor.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bagaj olayı saçma olmuş bence hadi ekran neysede bu ne alaka anlamadim

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hadi üst pakete özel bagaj elektrikli olur anlarım da öyle birşey de yok altı üstü bir tuş onu da koymamışlar iken dandik arabada bile var o tuş standart sanki lüks bir özellik gibi de anlatıyollar bide.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
182lik tam şaka makinesi Amerikadaki 174hp 0-60mph 6.9 bizdeki daha güçlü daha iyi bi değerle gelir ama 92.000dediler o paraya da o araba alınır mı ayrı bi konu

kahraman61

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
11
2
645
37
İstanbul
Hadi üst pakete özel bagaj elektrikli olur anlarım da öyle birşey de yok altı üstü bir tuş onu da koymamışlar iken dandik arabada bile var o tuş standart sanki lüks bir özellik gibi de anlatıyollar bide.
Sanırım otomotiv sektörünün yeni standardı bu olsa gerek birkaç modelde daha bagaj düğmesi olmadığını görmüştüm.

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Bi öncekine gore cok yakisikli bi araba olmus. Ön tarafinda bi amerikan havasi var arka taraf da kendine özgü, hele yandan baktiginizda tavandan bagajin ucuna kadar gelen hat cok hosuma gitti. Eski civic bunun yaninda bayaa sönük kalacak. Ben bu motorun lpg uyumu sebebiyle cok mantikli bi secenek oldugunu dusunuyorum. Civic bu kasada cok satis yapacak.

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin

youtube de karşılaştığım test denilebilecek bir video sizinle paylaşmak istedim :)
Not: Videonun sonlarına doğru beyaz renkli siyah jantlı civic'e afedersiniz g*tüm düştü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım