KAPALI Yeni insignia 2017 dizel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
Arkadaşlar merhaba. Mart ayı gibi volvo v 40 r design almıştım araçtan gayet memnunum fakat iş seyahetlerinden ötürü dizel bi araç alma kararı aldım. 165.000 liraya şirket üstüne excellence paket fiyat teklifi aldım sunroof ve hayalet ekran-navigasyon head up opsiyonları var araçta ekstra olarak. Sizce mantıklı mı? ( özellikle uzun soluklu kullanacağım ve kasa degistirmeyecek bi araç istiyorum ) max 165.000 fiyat bandı

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
Arkadaşlar merhaba. Mart ayı gibi volvo v 40 r design almıştım araçtan gayet memnunum fakat iş seyahetlerinden ötürü dizel bi araç alma kararı aldım. 165.000 liraya şirket üstüne excellence paket fiyat teklifi aldım sunroof ve hayalet ekran-navigasyon head up opsiyonları var araçta ekstra olarak. Sizce mantıklı mı? ( özellikle uzun soluklu kullanacağım ve kasa degistirmeyecek bi araç istiyorum ) max 165.000 fiyat bandı
bir önceki kasa kullanıcısı olarak bu fiyatlara o dolulukta ve yol tutuşu konfor olarak başka bir araç bulamazsınız eğer bir fırsat bulursanız gidip deneyin.

lider

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
22
9
595
Merhaba bende bu aracı almaya niyetliyim fakat izlediğim ve araştırdığım kadarıyla işçiliğinin iyi olmadığı ve opelde yıllardır her modelinde olan trim seslerinin hala devam ettiği yönünde, hatta orta konsolu arka tarafa geçip oynattığınızda sallanıyor deniyor.( daha öncede j kasa astra kullandım 3 5 yerinden devamlı trim sesi geliyordu servise kaç kere götürdüysem halledemediler) bu arada opel servisleri de ayrı bir çekinge benim için. x bi problem için götürüyosunuz arabayla servisten cıkınca artık nurtopu gibi y probleminiz oluyor.
Birde dikkatimi çeken birşey daha. 170 bin tl liste fiyatı olan aracı aldığınızda aynaları elle kapatmak zorundasınız. yolcu tarafındada yükseklik ayarlı koltuk yok mesela. işin garip tarafı bunları ya deri yada park&go paketi ile alabiliyorsunuz.
opsiyon listesi tek tek alınamıyor. hepsi paket halinde ve baya pahalı oluyor bu sekildede.
superb daha iyi bir seçenek gibi ama ondada içime sinmeyen 120 beygir ve 250nm tork olması. dsg bu açığı kapatıyor tabiki ama yinede 2017 ve d sınıfı bi araç için yetersiz sanki.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Merhaba bende bu aracı almaya niyetliyim fakat izlediğim ve araştırdığım kadarıyla işçiliğinin iyi olmadığı ve opelde yıllardır her modelinde olan trim seslerinin hala devam ettiği yönünde, hatta orta konsolu arka tarafa geçip oynattığınızda sallanıyor deniyor.( daha öncede j kasa astra kullandım 3 5 yerinden devamlı trim sesi geliyordu servise kaç kere götürdüysem halledemediler) bu arada opel servisleri de ayrı bir çekinge benim için. x bi problem için götürüyosunuz arabayla servisten cıkınca artık nurtopu gibi y probleminiz oluyor.
Birde dikkatimi çeken birşey daha. 170 bin tl liste fiyatı olan aracı aldığınızda aynaları elle kapatmak zorundasınız. yolcu tarafındada yükseklik ayarlı koltuk yok mesela. işin garip tarafı bunları ya deri yada park&go paketi ile alabiliyorsunuz.
opsiyon listesi tek tek alınamıyor. hepsi paket halinde ve baya pahalı oluyor bu sekildede.
superb daha iyi bir seçenek gibi ama ondada içime sinmeyen 120 beygir ve 250nm tork olması. dsg bu açığı kapatıyor tabiki ama yinede 2017 ve d sınıfı bi araç için yetersiz sanki.
+1 . Arkada 182 yle rahat sığamadığımı eklemek isterim.

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
bir önceki kasa kullanıcısı olarak bu fiyatlara o dolulukta ve yol tutuşu konfor olarak başka bir araç bulamazsınız eğer bir fırsat bulursanız gidip deneyin.
hocam daha test sürüşü yapamadım fakat hafta sonu bi gidip kullanmayı düşünüyorum, bir yandanda alternatif ne olabilir diye düşünüyorum ama pek yok gibi

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
superb konusunda benimde gelgitlerim oldu fakat kasa değiştirebilme olanağı var ve ülkemizde kasa değiştiren araçlar çabuk gözden düşüyor ve birazda kişisel kanaatimden ötürü bana öyle eskimiş geliyor :)

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
93
45
970
İstanbul
Marka
Opel
Uzun yıllar aile bireylerim tarafından sevildiği için Opel'in bütün kasalarını kullandım. Hemen hemen ailede ki herkeste şuan Opel var. Emin olun çok güncel bir kasa. Hiç bir marka da bu güncellikte ve dolulukta araç bulamazsınız.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
2014 model 1.6 sidi ve 2015 model 1.6 cdti olmak üzere iki tane insignia sahibiyiz. 5 ay önce dizel d sınıfı araba çok aradık valla bulamadık :) yeni kasasında donanımları baya saçma ayarlamışlar en boş paketten itibaren: otomatik fren,şerit takip,katlanır pedal,aktif motor kaputu standart. Ama kemer yükseklik ayarı yok mesela ya da yukarı da belirtmişler 170k lık araba da aynaları elinizle kapatıyorsun gibi gibi.

Eksiklikleri tabiki var ama biz kullanıcısı olarak baya memnunuz. Performans,konfor,yalıtım,tutuş,sürüş keyfi arıyorsanız öneririm.

tarikkomurcuu

Profesör
12 Eyl 2016
146
211
1,185
İstanbul
araç güzel yalan yok fakat 165 bin tl opele vermek biraz soru işareti bana göre=

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tekrar yazmayayım, gidip incelediğimde izlenimlerimi forumda paylaşmıştım. Buyurun.
4 yıldır Opel kullanıyorum. Öncesinde de 2012'de 0 km alınan bir Opel'imiz vardı. Yetkili servisleri hakkında kötü söylenen ne varsa fazlasını rahatça söylerim. Parasını sakındığımdan değil, tamamen güvensizliğimden ötürü bakımlarını özel servislere götürüp bizzat başında durarak yaptırıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım