Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Dünyada SUV sınıfının öncüsü olan Nissan, Yeni Juke’u Türkiye’de satışa sundu. İşte fiyatı ve özellikleri.
11 yıl önce B-Crossover’ın öncüsü olarak lanse edilen Juke, bugüne kadar dünyada yaklaşık 1,5 milyon kişi tarafından tercih edildi. Tasarımı ve otomobil içi eğlence anlayışı ile ayrışan Yeni Juke, güvenli sürüş özellikleri, yüksek performansı ve ileri teknolojik özellikleri bir arada buluşturuyor.Yeni Juke, tüm versiyonlarında 8” dokunmatik ekranı, Apple Car Play ve Android Auto sistemlerini standart olarak sunuyor.
Nissan Intelligent Mobility özelliklerine sahip yeni Juke’un, 3 silindirli, 1.0 litrelik turbo şarjlı 115 beygir gücünde olan motoru, 6-ileri manuel vites ya da 7-ileri çift kavramalı otomatik vites (DCT) seçenekleri sayesinde yüksek performans ve yakıt tasarrufu avantajlarıyla ön plana çıkıyor.
Kendine has kişiliği ile kompakt crossover araç sınıfında çığır açan yeni Juke, ilk çıkışından on bir yıl sonra, B-SUV araç kategorisi kurallarını yeniden yazmak üzere...

Okumaya devam et...

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Gayet iyi görünüyor eskisine nazaran ama motor seçenekleri yine yetersiz,90 ve 110 luk 1.5 dCi lazımdı bence,bir de daha güçlü bir benzinli motor..

omerh1

Ömer
Senkromeççi
16 Ocak 2021
8
8
70
22
Bursa
Marka
Yok
Fiyatı beklediğimin çok üstünde aynı fiyata çok daha iyi seçenekler varken iyi bir satış rakamı zor

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Peugeot 2008 varken bu segmentte işi zor, kendim 3008'e biniyorum segmentinin en iyisi özellikle i-cockpit ile fark yaratıyor, eşime de yeni 208 almayı planlıyoruz. Fark ettiğiniz üzere ikisi de yılın aracı seçildi.

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Tasarıma nedense gözüm alışamadı bir türlü. Keşke o yuvarlak farları direkt olarak kaldırıp onun yerine sadece led olan farları bıraksalarmış o zaman daha güzel bir görüntü olabilirdi diye düşünüyorum. Motor seçenekleri olarak keşke birazcık daha güçlü bir motor kullansalardı nedense o motor biraz hantallaştıracak gibi geldi ama. İç mekan hoşuma gitti açıkçası. 2 Yıla ufak bir makyaj alır diye düşünüyorum.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Tasarımdaki ucuza kaçmalar göze çok dokunuyor.Özgün tasarıma gidiyorsan şu ortak parça işini minimal tutmakta yarar var fikrimi doğruluyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım