Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:
Makyaj eleştirisinin abartıldığını düşünüyorum. Makyajda genelde çok ciddi değişimler olmaz ki zaten. Mesela benim gibi ortadaki saatin kalması ya da belki yeni tip far-tamponların beğenilmemesini anlarım ama çok az değişim var deyip eleştirmek saçma geliyor. Bir çok markadan örnek var.

Astra: Hadi söyleyin bana aşağıdakilerden hangisi makyajlı diye :D
file5756650.jpg

file5001886.jpg

Örnekler uzar gider :)

Makyaj eleştirisinin abartıldığını düşünüyorum. Makyajda genelde çok ciddi değişimler olmaz ki zaten. Mesela benim gibi ortadaki saatin kalması ya da belki yeni tip far-tamponların beğenilmemesini anlarım ama çok az değişim var deyip eleştirmek saçma geliyor. Bir çok markadan örnek var.

file5756650.jpg

file5001886.jpg

Üstteki xd

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

file5756650.jpg

file5001886.jpg

Makyajla birlikte çoğu zaman yeni motor yeni şanzıman ve daha önceki kasanın kusurlarının düzeltilmesi gelir, yeni üç beş tane teknolojik oyuncak ile makyaj olmamalı.;)

Makyajla birlikte çoğu zaman yeni motor yeni şanzıman ve daha önceki kasanın kusurlarının düzeltilmesi gelir, yeni üç beş tane teknolojik oyuncak ile makyaj olmamalı.;)

Hocam ben baya etrafı araştırdım. Motor şanzıman geliştirmesi görmedim. Kusurlarına gelirsek onu da kullanmadan zaten bilemeyiz ama onunla ilgili de bir detay görmedim.

file5756650.jpg

file5001886.jpg

Astranın en kötü rengini bulup eklemen etkileyici :D :D

file5756650.jpg

file5001886.jpg

J kasanın makyajlanmış olduğunu öğrendim tşk :d

değişikliği göremeyen kördür. adamlar daha napsın. eskiden volkswagenden hikaye atınca kızlar bilemiyordu bu oğlan polo ya mı biniyor passat'a mı? zengin midir fakir midir?
işte tüm bu dertler yok oldu!
Artık hikaye atarken hem teybi çekip hem passat yazısını viral yerleştireceksiniz. Aynı anda!
Şöyle zengin-fakir belli olsun.
+1’lememek elde değil ellerine sağlık..

değişikliği göremeyen kördür. adamlar daha napsın. eskiden volkswagenden hikaye atınca kızlar bilemiyordu bu oğlan polo ya mı biniyor passat'a mı? zengin midir fakir midir?
işte tüm bu dertler yok oldu!
Artık hikaye atarken hem teybi çekip hem passat yazısını viral yerleştireceksiniz. Aynı anda!
Şöyle zengin-fakir belli olsun.
Ya şu yorumu biyere sabitlesek ahkdhskjdkshskdhdjx

Herkesin arabasına kimse karışamaz gençler ve genç kalanlar, lütfen yorumlarda dikkatli olalım :)

Adam haklı. Herkeste Volkswagen düşmanlığı var. Nesnel bişeye bile yalandır o yav olarak bakılıyor.