HABER Yenilenen BMW 7 Serisi çok yakında tanıtılacak

ferfurkan

Furkan Ceylan
Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
150
30
995
Önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen makyajlı 7 Serisi, ön tasarımında büyük yenilikler barındırıyor.

Yenilenen BMW 7 Serisi, tanıtımı öncesi sızdırılan görselleri ile ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıkan model, şimdi ise dış tasarımındaki tüm detaylar ile karşımızda duruyor.

145448_2020-bmw-7-series-facelift-leaked-official-image-1.jpg
Yenilenen 7 Serisi’nde ilk dikkat çeken yenilik oldukça büyüyen krom ön ızgara ve LED farlar oluyor. Krom detayların lüks algısını artırdığını düşünecek olursa, yenilenen 7 Serisi’nde bu algı oldukça yükseğe çıkarılmış olarak karşımızda duruyor. İnce bir yapıya kavuşan ön aydınlatmalar, daha keskin ve güçlü bir yapı oluştururken, güncellenen kaput tasarımı da bu yapıya büyük oranda katkı sağlıyor.

Modelin arka bölümünde ise grafikleri geliştirilmiş LED teknolojili far grubu ve büyüyen egzoz çıkışları göze çarpıyor. Yenilenen 7 Serisi’nin iç mekan, teknoloji ve motor detaylarını önümüzdeki hafta gerçekleşmesi beklenen resmi tanıtımında göreceğiz.

1 arasında 2

Read the whole post here.

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
7 serisi benim için s'den sonra 2.'ydi. Bu ön tasarımla sondan ikinci anca olabilir. Hayatımda gördüğüm en çirkin BMW ön tasarımı.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bence araba beyaz olduğu için çok fazla sırıtıyo ama eskisi daha iyiydi.

Ege

Profesör
7 Mar 2018
97
100
1,110
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Çok çirkin olmuş ön kısım, yolda da görmek lazım siyah ve füme renklerle... Araçların ön görünümünü bence ince ve kibar far+ızgaralar güzelleştiriyor. Ama son zamanlarda aksine farlar kurbağa gözü gibi ızgaralarda aski mazgalı gibi gerçekten tuhaf... Eskiden ilk çıktığı yıllarda calibra'lara alfa155'lere bakmaya doyamazdık...

olea

Asfalt Kurutucu
26 Mar 2018
95
25
670
X7 gibi çok çirkin bir tasarım olmuş özellikle ön böbreklerin büyüklüğü çok kötü. Ha bir de bunun için milyon milyon para isteyecekler.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Daha önce hiç mi aklına gelmedi bmw nin ızgarayı sini kadar yapmak ?? Defalarca gelmiştir ama saçmalayalım demişlerdir. Şimdi dayanamıilar ve böyle b*k gibi birşey çıkmış ortaya.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Her araba birbirine benziyor artık, eskiden BMW-Audi-Mercedes gibi markaların tasarımları segmentlerine(1-3-5/A-C-E) göre birbirlerinden çok farklıydı şimdiler de ise risk almamak adına mı yoksa ortak parça kullanımından mıdır nedir, hepsi aynı.Bu arada ben bu araca bakarken gördüğüm aynen şu:
images

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Ben beğendim.İleride herkes olmasa bile beğenmeyen büyük bir kısmın hoşuna gideceğini düşünüyorum özellikle göz aşinalığı oluştuktan sonra.

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Beyaz renk bence yakışmamış. Siyahı daha iyi gözükebilir.
Ön ızgaralar da abartılı bir şekilde büyük gözüküyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım