KAPALI Yılın Son Ayları Araba Kampanyaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resul1995

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
11
1
595
Arkadaşlar sıfır araç almak için sene sonu ekim-kasım-aralık uygun diyorlar. Kampanyalar oluyormuş, indirimler oluyormuş. Benim aradıgım sıfır faiz kampanyaları. Malum peşin para yok ve sıfıra yönelmek mecburiyetindeyiz. Sene sonlarında sıfır faiz kampanyaları oluyor mu? veya devam eden faiz kampanyaları var mı ? Sizin bilgileriniz ve önerileriniz doğrultusunda fikir edinmek istiyorum.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
kredi destegi olunca aninda fiyatlar degisiyo.size 0 faizle veriyoruz 24 ay,36 ay diyorlar.ama aracin fiyatina ekliyorlar.bu konuda bence en iyi kocfinans ben 43 ay vadeli 0.69 dan aldim.fiyata 1250 tl eklediler sadece.fiat ,ford koc grubunun bu konuda cok iyiler.euro ve dolar boyle ipini koparmıs gibi gittigi surece indirim cok fazla beklemiyorum.anca ellerinde kalan araclara indirim yaparlar kanimca :)

resul1995

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
11
1
595
kredi destegi olunca aninda fiyatlar degisiyo.size 0 faizle veriyoruz 24 ay,36 ay diyorlar.ama aracin fiyatina ekliyorlar.bu konuda bence en iyi kocfinans ben 43 ay vadeli 0.69 dan aldim.fiyata 1250 tl eklediler sadece.fiat ,ford koc grubunun bu konuda cok iyiler.euro ve dolar boyle ipini koparmıs gibi gittigi surece indirim cok fazla beklemiyorum.anca ellerinde kalan araclara indirim yaparlar kanimca :)
0.69 faiz oranı gayet güzel. Şu sıralar 1.32 sanırsam 30 bin tl kredi alsan 40 bin geri ödüyorsun 10 bin tl faiz nedemek. İnsanları mağdur ediyorlar resmen. İnşallah faiz oranlarında bayağı bir düşüş olurda 2 bin tl faiz ödemek koymayacaktır.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
2014 aralıkta liste fiyatı 71 küsür olan caddy'yi 66 küsürlere almıştık. Kredinin faizi+garanti uzatma gene 70leri geçmişti ama anlatmak istediğim yıl sonunu kaçırmayın hiç indirim yapmayan vw bile indirim yapıyor :D

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Opel mail atmış bugün. Yeni Insignia'lar geleceği için stokları eritiyorlar sanırım. 17 bin liraya varan indirim var diyor. Dizel otomatik cosmo 100 liraya bırakırlar sanırım.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yıl sonunda borusan deli gibi indirim yapacak deniyor valla. 3 e ve 5 e bakmak gerek. 140 a falan 320ied olacak deniyor ama kulaktan dolma bilgiler bunlar birazda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım