Haberler

C Coupe böyle mi olacakMercedes, C-Class Coupe üzerinde çalışa dursun internette bir tasarımcı yeni Coupe’nin nasıl gözükebileceğine ışık tutmak için renderlanmış fotoğrafları yayınladı.

C-Class Sedan ve S-Class Coupe’den esinlenerek yaratılan tasarımda iki bar ile ayrılan ön ızgara ve geniş hava girişleri dikkat çekiyor. Ayrıca Coupe’nin belirgin omuz çizgisi ve kapı altlarından yukarı doğru yükselen hat otomobile sportif bir görünüm kazandırıyor.

Motor gamının ise 1.6 litrelik 156hp gücündeki motor hariç standart model ile aynı olması bekleniyor. Ayrıca C63 AMG’ye gelecek olan 4.0 litrelik V8’in Coupe versiyonuna da getirileceği ve Coupe’nin 2015 yada 2016’da tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu