Haberler

Audi’nin geleceği bu konseptte saklıAudi bu ayın sonlarına doğru gerçekleşecek olan Los Angeles Auto Show’da tanıtacağı A9 konseptinin yeni bir videosunu yayınladı.

Videoda A9’dan çok gördüğümüz kişi ise Audi’nin yeni tasarım patronu Marc Lichte. Marc Lichte’nin Audi’deki ilk projesi olan A9 konseptine bakacak olursak kendisi gelir gelmez büyük işler için kolları sıvamış gibi duruyor. Videoda eskiden beri Audi tutkunu olduğunu belirten Marc Lichte bu tutkusunun Audi 90 quattro IMSA GTO, birinci jenerasyon A8 ve TT Coupe’den geldiğini söylüyor.

Audi’nin gelecekteki tasarım dilinin temsilcisi olan A9 konseptinin 2017’de piyasaya çıkması bekleniyor. Gücünü 600 bhp’lik 4.0 litre twin-turbo üniteden alacak olan A9’un üzerindeki sır perdesi 18 Kasım’daki Los Angeles Auto Show’un ilk basın gününde kalkacak.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=qe1NqQcIAqQ&w=560&h=315]

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu