Haberler

Kişiye özel RS4 Avant
Audi’nin Exclusive departmanı Alman olduğu tahmin edilen bir müşteri için özel olarak üretilen RS4 Avant’ın fotograflarını yayınladı.

Müşterinin istekleri doğrultusunda bir adet üretilecek olan Exclusive RS4 Avant; Peridot yeşili boyası, parlak siyah aynaları ve mat siyah jantları gibi özel dokunuşlar ile diğer RS4’ler arasında kendisini belli ediyor.

Otomobilin iç mekanında da renk uyumu devam ediyor. Peridot yeşili dikişler ve trim parçalarının bulunduğu iç mekanda Alcantara spor koltuklar ve Audi Exclusive logoları da diğer dikkat çeken özellikler arasında.

Özel üretim RS4 Avant’ta V8 4.2 litrelik 450 PS gücünde 430 Nm tork üreten ünite görev alıyor. Gücünü 7 ileri çift kavrama şanzıman ile ileten RS4 Avant 0-100 km/s hızlanmasını ise 4.7 saniyede tamamlıyor ve limitli 280 km/s maksimum hıza ulaşıyor.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu