Haberler

Kamuflajlı Pagani Huayra

Kamuflajlar içerisinde kameralara yakalanan Pagani Huayra’nın, “Nurburgring Edition” ismli bir versiyona ait olabileceği konuşuluyor.

Şirketin Haziran ayında Huayra’nın pist versiyonu üzerinde çalıştığını gösteren bazı raporlar yayınlanmıştı. Bunun üzerine geçtiğimiz günlerde Nurburgring yarış pistinin çok yakınında kamuflajlı Pagani Huayra objektiflere takıldı. Aracın arka tamponuna monte edilmiş, kamuflajlı araçların trafiğe çıkabilmesini sağlayan plakada ise modelin selefi olan “ZONDA” yazısının yazması dikkatlerden kaçmadı.

Standart Huayra modeline göre daha fazla karbon fiber detayların kullanılarak ağırlığı azaltılacak olan aracın toplam üretim adedinin 10-25 arasında olacağı gelen bilgileri arasında. Huayra’da kullanılan 710 BG güç ve 1000 Nm tork üretip aracı 0’dan 100’e yaklaşık 3 saniyede çıkartan;  V12 6 litre çift turbo AMG motorunun da modifiye edilerek kullanılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!  Tofaş, tıbbi malzeme üretmeye başladı!
Etiketler

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı