Haberler

Dopingli Fiesta geliyor
Ford’un yüksek performanslı araçlar ürettiği “Ford Performance” bölümü önümüzdeki 5 yıl içerisinde tam 12 adet spor araç piyasaya süreceklerini duyurmuştu. Bunlardan sadece 4 tanesini (Focus RS, GT, F-150 Raptor, Mustang GT-350) tanıtan Ford, listeye yeni bir araç daha ekledi.

Mevcut Fiesta şasisi üzerine inşa edilecek olan aracın şuan piyasada olan Fiesta ST’den çok daha güçlü olacağını belirten Ford patronu Tyrone Johnson araç için kesin bir tarih vermedi ancak 2017 gibi piyasaya çıkması bekleniyor. İsminin ise Fiesta ST mi yoksa biraz daha güçlü olduğu için Fiesta RS mi olacağı belli değil.

Etiketler

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı