Haberler

Hızlı ve Öfkeli 7’den 2. fragman
Geçtiğimiz günlerde Super Bowl sırasında yayınlanan fragmanla büyük ilgi toplayan Hızlı ve Öfkeli 7’nin ikinci resmi fragmanı yayınlandı. 3 dakikalık süreye sahip fragmanda neredeyse yok yok. Aksiyon sahneleriyle serinin önceki filmlerinden daha farklı bir atmosfere sahip olsa da, 7. filmde de arabalara doymamak mümkün değil.

Serinin son filminde kadroya yeni katılan birçok isim var. Bunlardan biri bayrağı Justin Lin’den devralan yönetmen James Wan. Testere ve Ruhlar Bölgesi gibi korku filmleriyle tanıdığımız yönetmen James Wan için Hızlı ve Öfkeli 7 yepyeni bir tecrübe.

Öte yandan oyuncu kadrosu da zenginleştirilmiş. Yüksek bütçeli aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi olan Jason Statham filmin kötü karakterini canlandırıyor ve Statham’a usta oyuncu Kurt Russell eşlik ediyor. Fakat bu filmin bir önemi var ki herşeyden daha büyük. 3 Nisan’da vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 7, 2013 yılında trafik kazasıyla aramızan ayrılan Paul Walker’ın rol aldığı son film özelliğini taşıyor.

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Nerde Tokyo Drift’deki arabalar ne o kadar yarış film tamamen aksiyon filmine dönmüş

  2. Ölmeden önce filmin sahnelerinin %80 i bitmiş. Geri kalan kısımda kardeşi bilgisayar desteğiyle benzetilmeye çalışıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu