Haberler

Sürpriz yumurta
Günler geçmiyor ki hergün yeni bir modelin casus fotoğrafları sızdırılmasın. Markaların titizlikle test ettiği otomobiller birileri tarafından yakalanıp gerek internet gerek diğer ortamlarda paylaşılıyor. İşte bu yeni yakalanan otomobilimizin modeli de Chevrolet Spark. 2016’da piyasada olacak olan yeni nesil Spark büyük değişiklikler içeriyor.

Abisi Cruze ile benzer bir ön görünümü kazanan Spark çift örgü ızgaralarıyla hatlarını belli eden bir yapıya bürünmüş. Farları gövdeye bütünleşik bir şekilde geriye yatırılmış olan Spark ızgara etrafında da krom süslemelerle hoş bir görünüm kazanmadı değil. Ayrıca Opel Karl ile aynı platformda üretilecek.

Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılacak araç Birleşik Devletler ve Güney Kore pazarlarında yerini alacak. Hindistan ve Brezilya gibi diğer pazarlarsa Amber mimarisi temelli bir modelle tanışacaklar.

17077985931719656154

Opel Karl ile aynı güç ünitelerine sahip olacak Spark’ta 1.0 litrelik 3 silindirli ve değişik güç çıkışlarına sahip bir motor bulunması bekleniyor.

okan

1995 yılından doğdum. Ekonomi bölümü öğrencisiyim. Otopark ile ilk tanışmam 2013 yılına dayanmakta. Otomobil sevgimi ve bilgimi köklendiren bu oluşumda 2015 yılının başından beri aktif olarak çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu