Haberler

Hayalet yakalandı
Her gün casuslara yakalanan test arabalarına bugün de Rolls-Royce Wraith Drophead Coupe ağır kamuflajlı bir şekilde kış testindeyken yakalandı. Evet, isim oldukça uzun görünüyor; kısacası o bir cabrio. 2016’nın yarı yılında piyasada olacak Wraith’e tente tavan eklenmiş ve arka kısmı ufak bir makyaj operasyonundan geçmiş. Diğer modellerle benzer tasarıma sahip Wraith’in en ayırt edici özellikleri bunlar.

Fotoğraflardan çok bir şey anlaşılmasa da marka, model için ‘modern, zarif ve Rolls Royce kalitesinin en lüks ve kaliteli parçalarından oluşmuş bir otomobil’ sloganıyla tüketicisine modeli tanıtıyor.

Güç ünitesinde 6.6 litrelik bir V12 motor görev alıyor. 632 beygir ve 800 Nm tork üreten bu motor Wraith’i 0’dan 100’e 4.6 saniye içerisinde çıkarıyor. Coupe formu yani Drophead ekstra ağırlıktan dolayı biraz daha yavaş olacak.

okan

1995 yılından doğdum. Ekonomi bölümü öğrencisiyim. Otopark ile ilk tanışmam 2013 yılına dayanmakta. Otomobil sevgimi ve bilgimi köklendiren bu oluşumda 2015 yılının başından beri aktif olarak çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu