Haberler

Örtüyü kaldırıyor
24 Mart’ta tanıtılması planlanan yeni Jaguar XF’in iç tasarımını gösteren bir fotoğraf yayınlandı. Yayınlanan fotoğraf pek birşey ifade etmese de Jaguar Tasarım Müdürü Ian Callum yeni XF için; “İnanıyorum ki yeni Jaguar XF sınıfındaki en yakışıklı araba olacak. Araç lüks ve sportif tasarımıyla Jaguar’ın şimdiye kadar yaptığı en iyi sedan olmaya aday.” dedi.

İç tasarımına bakılırsa yeni XF rakipsiz bir dizayna sahip. Her noktasında ayrı bir lüks ve paha taşıyan yeni XF’de kullanılan üç kollu direksiyon simidi ve siyah kaplamalar oldukça dikkat çekici. Herhangi bir teknik özelliği açıklanmasa da yeni Jaguar XF’in verimli bir motor seçeneğinin olacağı ve 100 km’de sadece 4 litre yakıt tüketeceği söyleniyor.

 

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. o güzel açılan-kapanan havalandırmalar giderse jaguar yetkilileri benimle konuşmasın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu