Haberler

Senfoni yapan prototip
Porsche’nin yeni prototipi limitlerde test edilirken ilk defa kameralara yakalandı. Yeni tanıtılan Cayman GT4’ün yarış versiyonu olarak geliştirildiği düşünülen prototip Monza’nın tozunu attırırken oldukça etkileyici gözüküyor.

Sadece pist kullanımına uygun olacak olan yarış versiyonunun alt yapısında ne gibi teknik farklılıklar barındırdığı bilinmese de oldukça zorlu bir test sürecinden geçirildiği belli oluyor.

Prototipte dışardan bakıldığında; alçaltılmış süspansiyonlar, hafif alaşımlı yarış standartlarındaki jantlar, slick lastikler, yeni tamponlar, genişletilmiş hava girişleri, sökülen iç trim ve tabi ki regülasyonlar ile sınırlandırılmamış egzoz dikkat çekiyor.

Etiketler

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı