Haberler

Bakalım tanıyabilecek misiniz?
Bağımsız tasarımcı X-Tomi, Range Rover ürün gamının en küçük üyesi olabileceğini düşündüğü bir tasarımı paylaştı.

Güncel Suzuki Vitara’ya yaptığı ufak dokunuşlar sonucunda Range Rover’a benzeyen bir otomobilin ortaya çıkmasını sağlayan X-Tomi, Japon üreticinin Range Rover’ı andıran bir ızgara kullandığını fark ettikten sonra böyle bir tasarım için çalışmaya başladığını belirtiyor. Stormer adı verilen otomobil, Vitara’nın jantları ve ön ızgarasının değiştirilip ön farlarının da renklendirilmesi sonucu ortaya çıkartılırken, dikkatli bakıldığında gerçekten de Vitara izleri çok rahat görülebiliyor.

Bugüne kadar Range Rover’ın böylesine bir giriş seviyesi modeliyle alakalı herhangi bir planı olmadığı biliniyor ancak X-Tomi imzası taşıyan Stormer tasarımının geleceği parlak gibi gözüküyor.

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu