Sizden Gelenler

Dacia Duster 1.5 dCİ Testi
Takipçilerimizden Can Kökbaş’ın hazırladığı inceleme videosu.

Volkan Hasköy

1995 İstanbul doğumluyum. Çocukken yan koltukta yaşadığım heyecanımı şimdilerde hem direksiyonda hem de Otopark.com ailesinde yaşıyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Güzel bir test olmuş, yalnız 6 litreyi asla geçmiyor lafı baya iddiali olmuş. Çünkü şantiye aracı vardı bizde geçen full şantiyede kullanıldı 7,5 di ortalaması. 8 e kadar yolu var fakat normal kullanım için 5,5 6 litre diyebiliriz. Sakinde 4,5 5 e kadar düşüyor.

    1. Evet genel olarak bizim kullanımımız ile genel olarak bu değerler elde edilebiliyor, farklı ortamlarda ve koşullardaki kullanma ile 8 litreye de ulaşabilir, özür dilerim, uyarınız ve yorumunuz için teşekkürler.

  2. test güzel olmuş ayrıca çok güzel bir noktaya değindiniz. bir aracı o aracı kullanmayan birinin yorum yapmasından çok o aracı kullanan kişilerin bunu yapması en doğru olanı. ayrıca ikinci el arabaların testleri de olmalı bu videodaki gibi.

    1. Teşekkürler, Otopark.com un da desteği ile daha fazla kişiye ulaşıyor. Vakit buldukça elimden geldiği kadarı ile yeni testlerde hazırlayacağım, yine otopark.com da paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu