Haberler

Vantage’a ilizyonist dokunuşlar
Sınırlı sayıda üretilen Aston Martin Vantage GTE modelinin #97 numaralı aracının sahibi, kendi Aston Martin’inin eşsiz olmasını istedi ve Alman sanatçı Tobias Rehberger’e başvurdu. Şimdiye kadar hiç görülmemiş şekilde dizayn ettiği Vantage GTE Le Mans aracını “hareketsiz haldeyken bile göz alıcı ilizyonlara sahip” olarak tanımlayan Rehberger daha çok soyut sanat eserleriyle biliniyor.

Kullanılan geometrik imgelerle Kübist bir izlenim veren Vantage GTE, 30 yıl aradan sonra ilk defa Le Mans’da yarışacak olan sanatsal araba özelliğini taşıyor. Darren Turner tarafından kullanılacak olan otomobil bu cumartesi 83. Le Mans yarışında start alacak.

 

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu