Haberler

Forza 6 geliyor




Turn 10 Studios ve Microsoft işbirliği ile yapılan Forza Motorsport serisinin altıncı oyunu E3 fuarında tanıtıldı. Yıllardır sadece Microsoft Xbox için üretilen ve doğrudan Gran Turismo’ya rakip olan Forza serisinin 6. oyunu hiç olmadığı kadar iddialı.

450’den fazla araç ve 26 gerçek lokasyona sahip oyunda herkesin merakla beklediği ve aşkla izlediği yeni Ford GT de yer alıyor. Oyuncular farklı hava şartlarında, gece-gündüz adrenalinin doruklarına varabilecek ve oyunu 1080p çözünürlükte 60 fps’de oynayabilecek. Aynı anda 24 kişiyle online oynanabilecek Forza Motorsport 6, 15 Eylül’de sadece Microsoft Xbox One için piyasaya çıkacak.

 

https://www.youtube.com/watch?t=97&v=oBbXxfZYTAA

 

Etiketler

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı