Haberler

Küçük fırça darbeleri

Porsche Exclusive, Boxster S’in çok özel bir versiyonunu tanıttı.

Guards Red rengine sahip olan otomobil, gövde rengindeki arka difüzör ve takla barlarıyla göz doldururken beş kollu 19 inç’lik jantlar görsel bütünlüğü tamamlayan detaylar arasındaki yerini almış.

Kabine baktığımızda ise üzerinde küçük deliklerin olduğu siyah renkli deri koltuklar dikkat çekerken direksiyon simidi Alcantara deriyle kaplanmış. Aracın anahtarını, gösterge tablosunu ve konsolda yer alan kronometreyi de gövdeyle aynı renge boyayan Porsche, bu sayede dış görünümüyle bütünlük oluşturan bir iç mekana imzasını atmış.

Porsche, Boxster S Guards Red için herhangi bir güç arttırımında bulunmazken modelde kullanılan 3.4 lt’lik altı silindirli boxer motor, 315 BG güce ve 360 Nm torka sahip. Gücünü 7 ileri otomatik şanzımanla yere aktaran otomobil, 0’dan 100 km/sa hıza sadece 5 sn’de çıkarken 277 km/sa’lik maksimum hıza sahip.

Etiketler

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı