Haberler

BBC’den Clarkson’a bir engel daha




BBC’den ayrılmasından sonra James May ve Richard Hammond ile yeni bir proje üzerine çalışan ve kısa süre içerisinde bu projeyi ekranlara taşımaya planlayan Jeremy Clarkson’a BBC tarafından bir engel daha koyuldu. Clarkson’ın BBC ile olan sözleşmesinin bir maddesine göre, herhangi bir sebeple BBC ile ilişkisi kesilirse Jeremy Clarkson rakip bir İngiliz kanalında ilk iki yıl otomotiv programı yapamayacak.

Herkesin tahmin edebileceği gibi iki yıl Jeremy Clarkson için çok uzun bir süre. Bu sebeple Clarkson’ın sözleşmedeki o madde nedeniyle yeni programının Netflix veya Amazon üzerinden yayına sunması an meselesi. Bir yandan da BBC’nin Top Gear macerasına Chris Evans ile devam etme kararı almasının üzerine “Acaba seneye reytingler ne olur?” sorusu herkesin kafasında dolaşmaya başladı.

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu