Haberler

Muhteşem üçlüye rekor ödenek
Geçtiğimiz günlerde Amazon’la anlaştıklarını duyuran eski Top Gear sunucuları Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond’ın 3 yılda alacakları para toplamda tam 250 milyon dolar!

3 yıllık ve 36 bölümlük kontrat imzalayan Clarkson, Hammond ve May; yıllardır beraber çalıştıkları yapımcı Andy Wilman ile yola devam etme kararı aldılar. Henüz adı belli olmayan yeni program 2016 yılında Amazon üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Eskiden BBC’de yayınlanan Top Gear’a oranla yıllık daha fazla bölüme sahip olan bu yeni programda Stig benzeri profesyonel bir yarışcı da yer alacak.

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu