Haberler

Yine yeniden yenileniyor
Yeni nesil Mustang’in halka sunulmasının ardından 2 yıl geçti, ancak Ford markanın popüler otomobili için makyaj çalışmalarına başladı.

Alınan haberlere göre makyajlı Mustang 2018’de karşımıza çıkacak. ‘Küçük’ bir makyaj geçireceğine kesin gözüyle bakılan model değişiklikler olarak ilk adımda yeni bir ön şerit ve 10 ileri otomatik şanzımanı bünyesinde bulunduracak.

Altı ileri şanzımanın yerine on ileri şanzımanın getirilmesinin nedeni ise performans beklentisinin aksine acımasız olan yakıt tüketimini azaltmak.

Tahminlere göre makyaj operasyonu yeni ‘Mach 1’ varyantının tanıtımıyla eş zamanlı olabilir. Model hakkında yıllardır dedikodular uçuşuyordu, bu son haberlerin sonucunda umuyoruz ki fanatiklerini tatmin edecek kadar karakteristik bir model karşımıza çıkar.

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu