Haberler

Abarth 500X geliyor
Daha önceden 2017’de tanıtılacağı doğrulanan Abarth 500X için OmniAuto’daki yetenekli bir tasarımcı tarafından arabanın muhtemel dış görüntüsü için bir görsel hazırlandı.

Daha önceden Abarth 500X’in 2017 yılında duyurulacağı belirtilmişti. Modelin daha agresif görünüm ile karşımızda olacak 500X Chicane concenpt gibi olabileceği tahmin ediliyor.

Sadece dış görünüş olarak değil ayrıca kaputun altında da büyük değişimler olacak henüz motor hakkında bilgi verilmese de kaputun altındaki canavar için en büyük aday 1.75 litre hacmindeki Alfa Romeo 4C modelinde kullanılan turbo şarjlı motor. Modelin en az 200 beygir ve 4 çeker sistemiyle sunulması bekleniyor.

Abarth 500X’de planlanan diğer yükseltmeler arasında daha büyük frenler ve daha agresif bir egzoz sisteminin kullanılması var. Ayrıca iç mekanda da sıradan bir 500X’den ayrı olarak Abarth 500X karşılaşabileceğiniz özel malzemelerden oluşacak.

2017 yılına kadar Abarth 500X’in hazırlanmasını beklememiz gerekiyor, takip edilen bu yıl içerisinde Abarth 124 Spider da tanıtılacak.

 

 

ibougur

1994 İstanbul doğumluyum. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslar Arası Ticaret ve İşletmecilik bölümünde okuyorum. Çocukluğumdan beri ailemdeki otomobil sevdasıyla birlikte ben de bir otomobil tutukunu olarak büyüdüm.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu