Haberler

911 GT3 Egzozu’ndan müzik sistemi mi?
Porsche otomobilin yanı sıra ürettiği güneş gözlüğü ve deri ceketlerle de bilinen bir marka. Kullanmadım, bilmiyorum ama tahminlerimin üzerine bunca tercih sebebi kaliteyi işaret edecektir.

Bu tarz ürünleri kullanmış ve Porsche kalitesini tatmış kullanıcılarını, bir level daha yükseltmek isteyen marka, (Porsche Desing) bir ses sistemi üretti. Bu ses sistemini orijinal 911 GT3 arka susturucusu ve 2 adet egzoz çıkışından imal eden marka, 3.200 dolarlık fiyat etiketiyle ürünü kullanıcılarına sundu.

0’la 200 Watt arasından değişen güç seçeneği sunan sistem, bu seçimin yapılmasını bir tuşla sağlarken, Bluetooth sistemine sahip herhangi bir tablet veya telefondan müzikleri oynatabiliyor.

Ancak optik ve koaksiyel giriş seçeneğini de kullanıcılarına sunan marka, bu girişlerden müzik oynatıldığında ‘2.1 Sanal Surround’ kalitesinde sinematik ses dinleme keyfini yaşatabilecek kalitede bir müzik sistemi ürettiklerini belirtmiş.

40 kilogramlık ağırlığıyla epey dikkat çeken ses sistemi, Mart ayında teslim edilmeye başlanacakken, şimdiden meraklılarını sabırsızlandırdı.

porsche-desing-soundbar-back

Petrolhead’lere not: ”Do It Yourself!” yetenekleri üst seviyede olan biz Türkler’den de bir hoparlör beklemiyor değilim, hadi kolay gelsin.

 

 

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu