Haberler

İşte yeni Top Gear kadrosu
Uzun zamandır büyük dedikoduları dönen yeni Top Gear’ın kadrosu nihayet açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde Matt LeBlanc’ın kadroya katıldığını duyuran BBC, bu sabah kadronun geri kalanını basına tanıttı. Önceden tahmin edildiği gibi Alman yarış pilotu Sabine Schmitz ve Youtube’dan tanıtığımız Chris Harris 7 kişilik kadrodaki isimlerden sadece ikisi.

Kadroya katılan bir diğer isim ise eski Formula 1 takımı sahiplerinden Eddie Jordan. Jordan, yeni şov için, “Diğer tüm sunuculara büyük bir saygı duyuyorum ve onlardan bu köklü programda dikkatli olmalarını rica ediyorum.” dedi.

Diğer bir yanda ise gazeteci Rory Reid var. Reid, Chris Evans’ın programı ilk devraldığı sırada, sadece 30 saniyelik bir video kayıtı hazırlayarak Evans’ın dikkatini çekmiş ve işi almış.

Son olarak ise kadroda, Top Gear’ın 2002’den bu yana daimi üyesi, sessizliğini her zamanki gibi koruyan The Stig var.

Yeni Top Gear, yeni kadrosuyla 8 Mayıs 2016’da ekranlarda olacak.

 

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Eski format\’tan farklı işleyecek gibi . Monkey\’in süpersport\’ları kamçılaması dışında izlenecek tarafı olmayacak .

  2. avrupada anlıyorum ama sizde neden kadın gozu adı altında kadın şofor videosu yaklasımı getirdiniz çozemedim. bizde kadınlar salak sacma işlerle uğraşırlar. (erkeklere nazaran)
    gidip arac takip etmezler. dediğim gibi anlayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu