Haberler

Beyza Avcıoğlu FIA Kadınlar Komisyonu’nda!
FIA Kadınlar Komisyonu (WIM) 2016 yılının ilk toplantısını,Cenevre’de yer alan FIA Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Toplantı, 80’li yılların ünlü kadın ralli pilotu Michele Mouton başkanlığında 25 kadar temsilci katılımı ile komsiyonun 7.yılında bu yıl yeni katılan üyelerin kendilerini tanıtması ile başladı.

Aynı zamanda da TOSFED Kadınlar Kurulu üyesi olan 1980 Türkiye Ralli Co-Pilot Şampiyonu ve 1990 Türkiye Ralli Kadınlar Şampiyonu Beyza Avcıoğlu da, FIA Kadınlar Komisyonunun yeni üyelerinden birisi olarak bu toplantıda yer aldı.

Katar’da tüm Avrupa’dan elemelerle belirlenen kadın pilotların katıldığı Sealine Cross Country seçmelerinin ağrılığı oluşturduğu toplantı gündeminde 2016 planları ve projeleri paylaşıldı.

Biz de Otopark.com Ailesi olarak FIA Kadınlar Komisyonu yeni üyesi Beyza Avcıoğlu’nu tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Kaynak: TOSFED

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu