Haberler

Toyota’dan cazip ödeme fırsatları!
Toyota büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Kampanya 2016 modellerinde cazip fırsatlar sunarken, 2015 model yılı araçlarda 12 bin 250 TL’ye varan büyük indirimler, uygun faiz ve vade seçeneklerinin yanı sıra eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenlere de takas imkanı sunuluyor.

Mart boyunca sürecek kampanyada 2016 model yılı Corolla 900 TL taksitle 56 bin 900 TL’den, Yeni Auris 700 TL taksitle 53 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Kampanya kapsamında Yaris ve Yaris Hybrid’in üst donamınlarında sunulan çift renkli ve çekici X-Trend versiyonuna ise 1.200 TL fark ile sahip olunabiliyor.

2015 model yılı Corolla’da ise 5 bin, Yaris ve Auris’te 3 bin 500’e varan, Verso modellerinde 5 bin 600 TL’lik indirimler yer alırken belirli RAV4 modellerinde bu indirim 12 bin 250 TL’ye ulaşıyor. Avensis modelleri ise 10 bin 100 TL’ye varan indirimlerle sunuluyor ve tüm Yaris Hybrid modelleri de 6 bin TL’lik indirim ile kampanyaya dahil oluyor.

Toyota Finans, 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve yüzde 1.27’den başlayan faiz oranı ile müşterilerinin taleplerini karşılıyor. Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2016 yılının Ekim ayında başlayabiliyorlar. Toyota Plazalarda markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler de “takas” imkanından yararlanabiliyorlar.

Kaynak: Sabah

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu