Haberler

Audi’ye en inovatif marka ödülü
Audi, Almanya’da verilen Otomotiv İnovasyon Ödülleri’nde “En İnovatif Premium Marka” ana ödülünün yanında, konsept ve internet erişimi (connectivity) dallarında da ödülün sahibi oldu.

Merkezi Almanya’da bulunan Otomotiv Yönetimi Merkezi (Center of Automotive Management, CAM) ve denetim şirketi PricewaterhouseCoopers AG (PwC) tarafından düzenlenen Otomotiv İnovasyon Ödülleri, sahiplerini buldu. Dünya otomotiv sektörünün en prestijli etkinliklerinden biri olan olan ödül töreninde, Audi büyük başarıya imza attı.

Audi, Frankfurt’ta düzenlenen galada “En İnovatif Premium Marka Ödülü”nün yanında, “Araç/kaporta konsepti” ve “internet erişimi/akıllı otomobiller (connectivity)” dallarında da en inovatif marka seçildi.

Bu yıl 5’inci kez verilen Otomotiv İnovasyon Ödülleri, 20 otomobil üreticisine bağlı 50 markanın 1400 inovasyonu incelenerek belirlendi.

Audi, Türkiye’deki Audi kullanıcılarına yönelik ayrıcalıklı etkinliklerine devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. geçenlerde gösterime giren captain america filmini bir arkadaşım ile beraber audi’nin yaptığı etkinlik sayesinde öngösteriminde perşembe akşamı izleme şansım oldu. Ayrıca film öncesi kokteyl vardı ne kadar yetişemesek de ve 2.0 tfsi s-line q7’yi canlı olarak görme şansım oldu. Bunlar küçük jestler fakat kullanıcıyı kendine bağlayan şeyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu