Haberler

Hyundai’den yepyeni bir marka merkezi!

Hyundai, güncel modellerini geliştirmek ve ayrıca gelecekte üreteceği kaliteli otomobillerini şekillendirmek adına üçüncü marka deneyim merkezini kurmaya karar verdi. Hyundai Motorstudio adı verilen platform, Kore’nin en büyük otomobil merkezi olacak. Hyundai Motorstudio’nun Seul ve Moskova’da da şubeleri bulunuyor.

Yenilikçi ve cesur tasarımlarıyla son zamanların en fazla dikkat çeken markası olan Hyundai, sıradışı yapı tasarımına sahip yeni merkezinde otomobil üretim sürecini gösteren özel sergilere de yer vererek kültürel alanda da etkili olacak.

Güney Kore’nin Goyang şehrinde kurulacak olan Hyundai Motorstudio, ayrıca bir otomobilden çok daha fazlasını sunmayı hedefliyor. 2017 yılında hizmete açılacak olan merkez, markanın üreteceği yeni nesil modeller kadar kültürel faaliyetlere de ev sahipliği yaparak sosyal sorumluluk çalışmalarında etkin bir rol oynayacak.

Hyundai Motor Company Başkan Yardımcısı Eui-Sun Chung, yeni kurulacak marka merkeziyle ilgili olarak “Hyundai Motorstudio, müşterilerimizin hayatını zenginleştirmeye bir ömür boyu ortak olmak için Hyundai Motor’un uzun vadeli vizyonunu ve hedeflerini temsil ediyor. Yeni tesislerimiz sayesinde müşterilerimizle daha fazla iletişim kuracağımıza inanıyorum. Sadece otomobil üretmek yetmez, bunun çok daha üstüne çıkmalıyız ve kendilerine benzersiz deneyimler sağlamalıyız” dedi.

Seul’e sadece 30 dakikalık mesafede bulunan Hyundai Motorstudio, gökyüzü temalı bina yapısıyla hemen dikkat çekiyor. Avusturya’nın dünyaca ünlü mimarlık firması DMAA tarafından tasarlanan merkezin ilk üç katı bilim kurgu filmlerindeki uzay gemisini andırırken çevresi tamamen camdan oluşuyor. Yerden yukarı dokuz, bodruma doğru da dört katı bulunan binanın toplam 14 katı bulunuyor ve 16 bin metrekareden fazla alana yayılıyor.

hyundai-tesis-2Otomobillerin gelişim süreçlerinde önemli rol oynayacak olan bu merkez aynı zamanda Hyundai markasının imajına da katkıda bulunarak müşterilerine ürettiği otomobiller hakkında detaylı bilgiler verecek. Hyundai Motorstudio ziyaretçilere özel sergiler, Hyundai marka kültürü, sanatsal aktiviteler, sürüş temalı deneyimler, servis merkezleri, yiyecek ve içecek imkanları ve özel mağazalar sunmayı planlıyor. Hyundai, başta Pekin olmak üzere dünyanın bir çok büyük şehrinde Hyundai Motorstudio şubeleri açarak müşterileri ile iletişimini genişletmeyi planlıyor.

 

 

Etiketler

Furkan Turan

20 yaşında genç bir otomobil tutkunuyum. Beni yolda bırakmayan her otomobile saygı duyarım. Ama sevmem için çok daha fazlası gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı