Haberler

Serkan Yazıcı Marmaris’ten sonra açıklama yaptı
13-15 Mayıs tarihlerinde Muğla Marmaris’te gerçekleştirilen ‘Marmaris Auto Sport Fest’ (MASF) medyadan sporculara, yöneticilerden gözetmenlere herkesten büyük beğeni topladı.

Türk otomobil sporları tarihinde ilk kez; ralli, offroad ve klasik olmak üzere 3 farklı branşın bir arada yapıldığı organizasyonun ardından TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı, şu açıklamayı yaptı;

“Bu büyük organizasyona katılan tüm ralli sporcuları ve camiasına, tüm offroad sporcuları ve camiasına, tüm klasik otomobil sporcuları ve camiasına, tüm kulüp başkanlarımıza ve tüm eski şampiyonlara teşekkür ederiz.

Federasyonumuzun tüm branşlarda birlik beraberliğe ihtiyacı olduğunu, bu 3 branş haricinde diğer branşların da aralarında birleşmesi gerektiğini, birlik olunca her şeyin çok daha güzel ve başarılı olabildiğini hep birlikte görmüş olduk…

Önümüzdeki zamanlarda bu organizasyonun daha da iyilerini başarabilmek dileğiyle, katılan sporculaın yanında, organizasyonların eksiksiz ve sorunsuz geçmesini sağlayan görevli ve gözetmenlerimize de çok teşekkür ediyoruz.”

Kaynak : TOSFED

Nihat Özkuş

1985 İstanbul doğumluyum. DEÜ mezunu İnşaat Mühendisiyim. Otomobil çocukluk tutkum. Direksiyon başında geçince yüzümde bir gülümseme oluşuyor. 2004'ten beri Tosfed gözetmeniyim ve artık Otopark'ın bir parçasıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu