Haberler

Hızlı ve Öfkeli 8’in otomobillerine merhaba deyin!
Her filmde olduğu gibi serinin 8. ayağında da yüreklerimizi ağzımıza getirmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 8, uzun süren sessizliği ardından paylaştığı klip ile heyecanımızı tazeledi.

Hatırlar mısınız bilmem ancak serini ilk filmi Güney Kaliforniya’nın sıcak sokaklarında çekilmişti. Son filmlere doğru ise epey güneye kayarak, Dubai’nin kasıp kavuran çöllerinde otomobillerini delicesine süren ekibimiz, bu sefer biraz soğuklara kaçıyor.

Sıcakta çalışmaktan mı sıkıldılar yoksa değişiklik iyi gelir diyerek böyle bir kervana mı katıldılar bilinmez ancak filmin şimdiden merakla beklendiği kesin. Bu kez buz üzerinde performanslarını gösterecek olan oyuncular, eminiz ki yine muhteşem sahneleri bizlere tattıracak.

Gelin şimdi İzlanda’da çekimleri süren filmin araçlarına bir göz atalım ve son olarak da paylaşılan video ile heyecanımızı tazeleyelim:

Birinci sırada Hobbs’un Ice Ram’i var.

f8-iceram-hobbs

İkinci sırada ise çok konuşan Roman’ınımızın Turuncu Lamborghini’si geliyor.

f8-orangelamborghini-roman

3. Sıradaki sert kız Letty’nin Rally Fighter’ı filmdeki aksiyonu bizlere hissettiriyor.

f8-rallyfighter-letty

Bilgisayar dehası Tej’in Ripsaw’ına bir göz atıyoruz.

f8-ripsaw-tej

Ve son olarak da büyük usta Dom’un vazgeçilmez Charger’ı, bu sefer Ice Charger adıyla karşımıza çıkarak listeyi sonlandırıyor.

f8-dodgeicecharger-dom

Buyurun sözünü ettiğim videoyu izleyelim:

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu