FeaturedHaberler

Hilux ve Volkan Işık’tan adrenalin dolu gösteri
Maceracı ruhunu dünyanın tüm yollarına başarıyla taşıyan Hilux, sıradışı bir spor dalı olan Parkour’un başarılı sporcularıyla heyecan dolu nefis bir gösteriye imza attı. Önlerine çıkan her türlü engeli en hızlı ve en etkili biçimde hareket ederek aşmayı hedefleyen Parkour sporunu başarıyla temsil eden Amerikalı Ninja Warior Şampiyonu Nicholas Coolridge ile Kalistenik Atlet ve Eğitmen Travis Brewer Hilux Hi-Ride etkinlikleri için Amerika’dan özel olarak geldi. Başrolünde Toyota Hilux’ın olduğu gösterinin çekimleri Haydarpaşa Garı ve Limanı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul’un fon olduğu gösteride, Hilux’ın hareket kabiliyeti ve gücü Parkour sporcuları eşliğinde bir kez daha ortaya kondu. Hilux ile Parkour sporcuları Nicholas Coolridge ve Travis Brewer’ın görsel şöleninde direksiyon koltuğunda ise ünlü rallicimiz Volkan Işık oturuyordu. Rallici Volkan Işık, Hilux’ın 2 tekerlek üzerinde gitme sahnesi için 2 hafta çalıştı. Rallici Işık’a İleri Sürüş Eğitmeni Alişan Özkan da co-pilotluk yaptı. Haydarpaşa Garı ve Liman bölgesinde yapılan gösteri, zorluk derecesi yüksek olan akrobatik hareketler ile heyecan dolu bir maceraya dönüştü. Orhan Köstek’in yönetmenliğinde 30 kişinin görev aldığı 2 gün süren çekimler sonucunda seyir zevki yüksek bir video ortaya çıktı.

Önümüzdeki günlerde Toyota Hilux, Hi-Ride etkinlikleri kapsamında yeni maceralara doğru yelken açacak.

KÜNYE:

Proje Organizasyon: 19 Organizasyon

Produksiyon – Post Produksiyon: V Medya

Yönetmen: Orhan Kestek

Görüntü Yönetmeni: Çağdaş Aktaş

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu