Haberler

BOM sezon finali için İtalya’da!
13 Kasım’da 3H Endurance Champions Cup’ın final yarışında lider olarak start alacak olan Borusan Otomotiv Motorsport bu yarıştan yeterli puanları alarak kupayı kazanmayı hedefliyor.

5 yarıştan oluşan kupada elde ettikleri iki birincilik ve iki ikincilikle toplamda 88,5 puana ulaşan BOM pilotları, kupayı takip eden 44 pilot arasında az farkla lider durumda bulunuyor.

Borusan Otomotiv Motorsport Vallelunga/Roma yarışında bu avantajı sürdürerek, sezonu hem GT3 sınıfında, hem de genel klasmanda lider olarak tamamlamayı ve kupanın galibi olmayı hedefliyor.

13 Kasım Pazar günü Vallelunga’da Levent Kocabıyık, Aytaç Biter ve Fatih Ayhan’la start alacak olan ekip, BMW Z4 GT3 yarış otomobilleri ile mücadele edecek.

Kaynak: TOSFED

Görsel Kaynağı: motorsport.com

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu