Haberler

Yeni Fiesta ST-Line kendini gösterdi
Bugün Almanya Köln’deki “Go Further” etkinliği ile tanıtılacak olan yedinci jenerasyon Ford Fiesta, ST-Line donanımı ile Ford’un Twitter sayfasından meraklılarına göz kırptı. Özellikle jantları ve ön tamponu ile oldukça spor görünen yeni Fiesta bir önceki jenerasyonundan bile daha çekici olacakmış gibi duruyor. Yeni Fiesta aynı platform üzerine geliştirildiği için siluet olarak güncel jenerasyonu andırsa da iç mekânda daha fazla alan sunmayı başarıyor.

Motor seçenekleri hakkında detaylı bilgi verilmese de ST donanımında güncel versiyonda sunulan 1.6 litrelik ünitenin revize edilmiş daha güçlü bir versiyonunun görev alacağı konuşuluyor.

Ford’un CEO’su Mark Fields ve Ford Avrupa Başkanı Jim Farley’in konuşma yapacağı “Go Further” etkinliğinde ise yeni Fiesta haricinde Ford’un ticari araçları, “Smart Mobility” planı ve yeni yakıt tasarrufu teknolojileri hakkında bilgiler verilecek. Etkinliğin canlı yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu