Haberler

İzmir’de sezon Kış Kupası ile kapanıyor
İzmir Kış Kupası Otokros Yarışı 18 Aralık Pazar günü Aydın Otomobil Sporları Kulübü (AYOSK) tarafından Ege Asal Motor Spor ralli merkezi içerisinde yer alan Menderes Otokros parkurunda organize edilecek.

810 metre uzunluğundaki toprak ve beton zeminli parkurda yapılacak olan yarış, 18 Aralık Pazar günü saat 09:30’da yapılacak idari kontrol ile başlayacak ve 11:00-12:00 saatleri arasındaki antrenman turları ile devam edecek. 12:30-16:30 saatleri arasında toplam 10 tur olarak iki ayrı bölümde koşulacak olan yarış, 16:45’de yapılacak ödül töreni ile son bulacak.

AYOSK Başkanı Kuvvet Erim ”Menderes Belediyesi ve Mithat Diker’in maddi, manevi desteği ile yapılan ortak çalışmalarla bu yıl sporcu ve seyirci sayısını arttırmayı başardık. Sporcularımızdan gelen istek üzerine sezon finali olarak bu kupayı düzenliyoruz. Kış şartlarının zorluklarından dolayı sürpriz sonuçların alınabileceği parkurda, sporcularımızın muhteşem mücadelesini izlemeye herkesi davet ediyorum.” dedi.

Gürkan Baştürk

1994 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi'nde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği okumaktayım. Çok küçük yaşlardan beri araba tutkunuyum. Araba kullanmaya 17 yaşımda 1988 model bir Şahinde başladım, 1998 model bir Ford Fiesta ile devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu